Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Sulejów

Zamów kuriera DPD w Sulejowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Sulejów

Sulejów jest maleńką miejscowością w woj. łódzkim, znaną jako doskonałe miejsce do wypoczynku. Jednakże pomimo, iż miejscowość jest niewielka, jej mieszkańcy nie mogą narzekać na ograniczony dostęp do usług kurierskich. Bowiem o swoją obecność i bezproblemowy dostęp do usług przewozowych zadbał lider w tej branży, przewoźnik DPD. W dbałości o potrzeby i wygodę Klientów, firma DPD stworzyła sieć drobnych punktów Pickup, w różnych placówkach handlowych i usługowych, na terenie całego kraju. W punktach tych można osobiście nadawać i odbierać przesyłki, w godzinach pracy poszczególnych placówek. Przewoźnik zadbał również o możliwość składania zleceń na nadania drogą elektroniczną, z opcją zamówienia kuriera po odbiór przesyłki. Dla mieszkańców Sulejowa i najbliższych okolic, przewoźnik uruchomił pięć punktów Pickup. Mieszczą się one w Sulejowie na ul. Wschodniej 11, w “Markecie Dino” i na ul. Grunwaldzkiej 1A w sklepie “Krokodylek”.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zlecenia nadania przesyłek drogą elektroniczną, możesz zrealizować z platformą GlobKurier.pl Wybór platformy jest pod kątem finansowym dużo lepszym rozwiązaniem. Ponieważ stawki cenowe za nadania, są na platformie niższe nawet o 70%, w stosunku do cen proponowanych bezpośrednio przez przewoźników. Dodatkowo GlobKuier.pl nie pobiera opłat abonamentowych ani żadnych innych opłat. Zatem jedyne płatności dotyczą zlecanych usług. Kolejnym atutem GlobKurier.pl jest brak obowiązkowej rejestracji i zakładania konta na platformie. Wprowadzić kraj nadania i odbioru przesyłki, jej wymiary, wagę oraz ilość paczek.

Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę”, interfejs rozwinie listę firm kurierskich do wyboru, wraz z indywidualnymi cenami za usługę. Na tym etapie należy wybrać przewoźnika DPD i opcjonalnie zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. W ostatnim kroku należy opłaci zlecenie. Natomiast w przypadku wyboru firmy DPD i zamówienia kuriera, można też zaznaczyć opcję płatności gotówką, przy odbiorze przesyłki. W etapie końcowym należy już tylko przygotować paczkę oraz wydrukować i nakleić na nią list przewozowy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sulejowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: