• globbox

  GlobBox Sulejów

  Sprawdź ofertę GlobBox w Sulejowie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Sulejów

  Sulejów jest małą miejscowością wypoczynkową, leżącą niedaleko Łodzi. Mieszkańcy miasteczka do niedawna musieli dojeżdżać do dużego miasta, celem nadania bądź odbioru przesyłki. Jednakże za sprawą operatora kurierskiego GlobBox.net, sytuacja ta uległa 100% zmianie. Bowiem broker poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, zapewnił dostęp do swoich usług mieszkańcom tak małych miejscowości jak Sulejów.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Przesyłkę w GlobBox można nadać przez Internet, poprzez stronę jednej z największych, a zarazem najtańszych platform transportowych GlobKurier.pl. Za wyborem platformy GlobKurier.pl, przemawia przede wszystkim brak obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Ponadto stawki cenowe za nadania kuszą niewiarygodnie niskimi cenami. Bowiem ceny za nadania na GlobKurier.pl, są niższe nawet o 70%, w porównaniu do cen proponowanych bezpośrednio w firmach kurierskich. I nie są to chwilowe ceny promocyjne, lecz stałe, dostępne dla wszystkich Klientów. Celem nadania przesyłki i zamówienia kuriera po jej odbiór, należy po wejściu na stronę główną, podać kraj nadania i odbioru przesyłki, jej parametry, wagę oraz ilość paczek. W kolejnym kroku, przy wycenie, system wyświetli listę dostępnych firm kurierskich wraz z indywidualnymi cenami za usługę.

  Jest to etap, w którym należy wybrać brokera GlobBox i wytypować przewoźnika. Jest to też stadium, w którym można zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. Po dokonaniu wyboru należy uzupełnić adres i dane kontaktowe nadawcy i odbiorcy oraz opłacić zlecenie. Potem pozostaje jedynie spakowanie przesyłki, wydrukowanie i naklejenie na nią listu przewozowego. Ponieważ GlobBox.net jest brokerem kurierskim, współpracującym z ponad 50 przewoźnikami, zaofiarował mieszkańcom Sulejowa szeroki wybór firm kurierskich. Ponadto GlobBox utworzył i nadal rozbudowuje sieć partnerskich punktów paczkowych, rozlokowanych na terenie całego kraju. Dodatkowo, broker umożliwił także, nadawanie zleceń drogą online, z opcją zamówienia kuriera, co pozwala nadawać przesyłki z zacisza własnego domu, bez konieczności wychodzenia.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sulejowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: