• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Sulejów

  Zamów kuriera DHL w Sulejowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

   

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Sulejów

  Sulejów, choć jest niewielką miejscowością, to i w niej można znaleźć punkt obsługi paczek DHL. Znajduje się on na ul. Dworcowej 3, a więc w samym centrum miasta. Jest czynny od godz. 6.00 do 23.00. Punkt można znaleźć także w sklepie ABC przy ul. Koneckiej 19. W bliskiej lokalizacji znajduje się też punkt w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Rakowskiej. Można wysyłać paczki w rozmiarze maksymalnym 120x60x60 cm, o wadze nie większej niż 31,5 kg. Ponadto można odbierać paczki o wadze do 25 kg i wymiarach nie większych niż 80x60x60 cm. Zatem wszystkie paczki, które przekraczają ten wymiar są kierowane na adres odbiorcy. Kurier DHL oferuje także usługi dodatkowe. Można zdecydować się na powiadomienia e-mail czy SMS i w tym przypadku dowiesz się o dacie i miejscu, a także przewidzianej godzinie doręczenia. Takie powiadomienie jest bezpłatne. Dodatkową opcją jest także pobranie i zwrot należności i również w tym przypadku możesz skorzystać z darmowego powiadomienia e-mail lub SMS. Usługą dodatkową jest także doręczenie w godz. od 18.00 do 22.00 czy też w sobotę. W tym przypadku trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami. Doręczenie w sobotę kosztuje plus 50% do opłaty podstawowej. Jednocześnie cena nie może być mniejsza niż 15 zł. Natomiast doręczenie w godz. 18.00 do 22.00 to koszt 12 zł. Zatem jeśli nie chce się ponosić dodatkowych kosztów, to warto nadać paczkę w punkcie, nawet w weekend. Odbiorca otrzyma w tym momencie powiadomienie o jej nadaniu i będzie wiedział, że jest już w drodze. Możecie również wybrać opcję pobrania i zwrotu należności i w tym przypadku opłata wynosi 7 zł plus 1% wartości pobrania.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Sulejów jest niewielką miejscowością, która nastawiona jest na usługi. Coraz więcej osób prowadzi tam swoje małe firmy i zajmuje się sprzedażą online. Aby móc maksymalnie obniżyć koszty przedsiębiorcy muszą znaleźć dobrą firmę kurierską i tutaj wyróżnia się oferta DHL. Niskie ceny i szybka dostawa gwarantują zadowolenieWybierając zamówienie kuriera przez Globkurier.pl, macie pewność, iż ten profesjonalny operator logistyczny znajdzie dla Was najlepszą opcję wyboru kuriera. Nadanie przesyłki jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy tylko wejść na stronę Globkurier.pl i określić wymiary przesyłki. Trzeba podać długość, szerokość i wysokość, a także wagę.

  Należy podać również ilość paczek, które chcecie wysłać, przy czym wybierając DHL macie możliwość wysyłki nawet palet i czas dostawy wynosi maksymalnie 2 dni. Po wyborze przewoźnika musicie uzupełnić swoje dane, a jeżeli potrzebujecie fakturę, to także podać dane do niej. Jednocześnie na tym etapie polecana jest rejestracja, która jest całkowicie darmowa, a przy tym wiąże się z szeregiem korzyści. W kolejnym kroku wybieracie ewentualne opcje dodatkowe. To już prawie wszystko, gdyż należy podać jeszcze dane odbiorcy. Tutaj można korzystać z książki adresowej czy importować listę kontaktów, ale i wpisać dane ręcznie. Zamów kuriera w Globkurier.pl, a zyskasz wycenę niższą nawet o 70% niż u przewoźnika.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sulejowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: