Menu

kurier dpd

Kurier DPD Oświęcim

Zamów kuriera DPD w Oświęcimiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Oświęcim

Korzystanie z usług firm kurierskich jest obecnie bardzo powszechne. Wpływa na to chociażby wciąż rosnąca popularność zakupów online. Na rynku działa kilkadziesiąt firm, które starają się zaoferować klientom jak najwyższą jakość usług oraz dobre ceny. Jedną z nich jest kurier DPD. Oświęcim jest jednym z miast, w których firma ta posiada dużą liczbę punktów, w których możemy skorzystać z jej usług. Jak jednak zamówić kuriera najwygodniej? Pora odpowiedzieć na to pytanie. Kurier DPD to francuska firma o międzynarodowym zasięgu, która założona została w latach 70 tych ubiegłego wieku. W Polsce działa od 1991 roku i cały czas dynamicznie rozwija się i stara zapewnić klientom szeroką i różnorodną ofertę. Znajdziemy w niej paczki międzynarodowe, krajowe, standardowe i te o niestandardowych wymiarach a także transport paletowy. Oferta DPD to nie tylko szybkie doręczenia ale również przystępne ceny. Standardową paczkę o niewielkiej wadze wyślemy za niespełna 12 zł.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jak wspominaliśmy kurier DPD dba o to, by nadawanie paczek przez klientów było proste i dostępne. Nie inaczej jest w Oświęcimiu. Dlatego też mieszkańcy tego miasta mogą skorzystać z aż z 7 punktów DPD Pickup, czyli miejsc, w których możemy zamówić kuriera lub odebrać swoją przesyłkę. Część z nich znajduje się w bardzo wygodnej lokalizacji, inne (takie jak punkt na ulicy Borowiec 6A) otwarte są codziennie aż do godziny 22.00 co pozwala mieszkańcom na korzystanie z ich usług w dogodnych dla siebie terminach. Kurierzy również starają się spełnić oczekiwania klienta, dlatego też rozwożą przesyłki codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Jeśli nie lubisz tracić czasu i cenisz sobie wygodę – wykorzystaj możliwości, które daje internet.

W tym celu wystarczy jedynie odwiedzić platformę transportową Globkurier.pl. To strona, na której znajdziesz intuicyjny formularz do prostej wyceny paczki. Po wybraniu oferty DPD za pośrednictwem platformy możesz sprawdzić gdzie znajduje się najbliższy punkt nadania paczek lub zamówić odbiór paczki przez kuriera. Możesz również wydrukować niezbędne dokumenty, zapłacić za usługę oraz monitorować swoją przesyłkę. Firma posiada również dodatkowe udogodnienia dla firm i sklepów internetowych. Jak widzisz, aby skorzystać z usług kuriera DPD w Oświęcimiu nie musisz wychodzić z domu. Dzięki Globkurier.pl oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze. Jest to więc rozwiązanie, które warto sprawdzić.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Oświęcimiu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: