Menu

globbox

GlobBox Oświęcim

Sprawdź ofertę GlobBox w Oświęcimiu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Oświęcim

Jesteś mieszkańcem Oświęcimia i poszukujesz firmy kurierskiej, która zapewni ci wysoką jakość usług w dobrej cenie? Postaw więc na firmę, która współpracuje z kilkudziesięcioma przewoźnikami. Taką firmą jest Globbox. Oświęcim jest miastem, którego mieszkańcy mogą korzystać z usług firmy szybko i wygodnie. Jeśli chcesz nadać przesyłkę w Globbox nie będziesz mieć z tym żadnego problemu. Na terenie Oświęcimia znajdują się bowiem dwa punkty, w których możemy zarówno nadawać jak i odbierać paczki. Pierwszy z nich znajduje się w markecie Kaufland na ulicy Królowej Jadwigi 11 i jest otwarty codziennie od poniedziałku do soboty do późnych godzin wieczornych. Drugim miejscem, w którym możemy zamówić taniego kuriera w Oświęcimiu jest punkt znajdujący się na ulicy Łęgowej 2.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Wszyscy doskonale wiemy o tym, że internet ułatwia codzienność. Nie inaczej jest w przypadku usług kurierskich. Aby zamówić kuriera Globbox w Oświęcimiu wystarczy odwiedzić stronę Globkurier.pl. To nowoczesna, intuicyjna platforma transportowa z formularzem do automatycznej wyceny paczek. Wystarczy, że wybierzesz przewoźnika Globbox a następnie wygodną dla ciebie formę nadania paczki. Możesz bowiem oddać ją w punkcie lub zamówić odbiór paczki przez kuriera. Strona daje ci również możliwość śledzenia przesyłki a także skorzystania z dodatkowych usług takich jak np. ubezpieczenie paczki. Globkurier.pl jest również idealnym rozwiązaniem dla firm. Dzięki integracjom dla platform sprzedażowych sklepy internetowe mogą bowiem wysyłać swoje paczki jeszcze szybciej.

Globbox to polska firma, która cieszy się bardzo dobrą opinią. Nie ma w tym nic dziwnego. To przewoźnik, który współpracuje z kilkudziesięcioma kurierami, dzięki czemu jest w stanie zaoferować szeroka ofertę przesyłek. Wśród nich wymienić możemy nie tylko przesyłki kopertowe, paczki standardowe, krajowe i zagraniczne, ale również transport paletowy. Co ważne, Globbox jest również firmą, która dba o atrakcyjne ceny (zaczynają się już od 11.99 zł) oraz możliwość wygodnego nadawania paczek w ponad 5500 tysiącach placówek, które położone są w dogodnych dla klientów lokalizacjach.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Oświęcimiu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: