• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Oświęcim

  Zamów kuriera DHL w Oświęcimiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Oświęcim

  Oświęcim to jedno z większych miast położonych niedaleko Krakowa. W obrębie miasta znajdują się liczne atrakcje turystyczne oraz zakłady pracy. To również ośrodek miejski dobrze skomunikowany pod względem logistycznym z większymi miastami. W nadaniu wybranej przesyłki istotnym wsparciem okaże się platforma kurierska GlobKurier.pl, która łączy ze sobą klientów z usługodawcami, pozwalając na efektywną wysyłkę paczek. W Oświęcimiu znajdują się 23 punkty odbioru DHL. Co więcej, paczkę można odebrać nie tylko w filiach firmy kurierskiej, ale również w sklepach oraz salonach prasowych. Biorąc pod uwagę obszar miasta, dane punkty znajdują się od siebie w stosunkowo niewielkich odległościach. Z uwagi na ten fakt odbieranie i nadawanie przesyłek jest nie tylko proste, ale również szybkie.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Aby nadać paczkę za pomocą platformy kurierskiej GlobKurier.pl i mieć pewność, że dotrze pod dany adres w wyznaczonym czasie, konieczne będzie przestrzeganie kilku punktów. Po pierwsze, przesyłkę należy dokładnie spakować, dbając o szczelne zaklejenie kartonu lub folii. Następnie trzeba zebrać dokładne pomiary uwzględniające wagę po zapakowaniu oraz najważniejsze wymiary. Później całość musi zostać odpowiednio zaadresowana, a użytkownik musi wpisać informacje w system internetowy. Po zatwierdzeniu danych system zweryfikuje informacje, po czym przedstawi najatrakcyjniejsze formy wysyłki. Użytkownik decyduje się na najdogodniejszą opcję pod względem ekonomicznym lub czasowym. Do dyspozycji będzie kilka możliwości, jedna z nich uwzględnia firmę przewozową DHL. Po opłaceniu nadania należy zanieść paczkę do wybranego wcześniej punktu, skąd odbierze ją kurier DHL.

  Pracownicy firm kurierskich odbierają paczki zazwyczaj zaraz przed zakończeniem pracy, najczęściej w godzinach popołudniowych. Alternatywną opcją jest zamówienie kuriera do domu, który przyjedzie pod wskazany adres. Zamawianie przewozu bezpośrednio do domu jest bardzo proste. Zamiast konkretnego punktu, wystarczy wybrać opcję zamów kuriera. Wówczas pracownik zjawi się pod drzwiami najczęściej w ciągu 24 godzin. Należy pamiętać, że w weekend lub okres świąteczny czas ten może się nieco wydłużyć. Jednak kluczowe jest, że każda czynność jest potwierdzana za pomocą wiadomości SMS. Dzięki temu można na bieżąco kontrolować przekazywanie paczki i otrzymywać aktualizacje o statusie wysyłki. GlobKurier wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, oferując atrakcyjny program lojalnościowy, którego szczegóły znajdują się w dedykowanej zakładce.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Oświęcimiu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: