Menu

kurier dpd

Kurier DPD Jastarnia

Zamów kuriera DPD w Jastarni korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Jastarnia

DPD Polska jest obecnie jedną z największych w kraju firm kurierskich. W 2020 roku przewoźnik dostarczył 193,5 mln paczek międzynarodowych i krajowych. Firma dbając o wygodę Klientów uruchomiła na trenie Polski, w tym również w Jastarni, sieć ponad 4000 drobnych punktów obsługi paczek DPD Pickup orz DPD Pickup Oddziałów Miejskich. Przewoźnik zadbał również o swoją obecność w Internecie. Uruchamiając możliwość nadawania paczek online, bez konieczności odnoszenia ich do punków nadań, dzięki usłudze zamówienia kuriera, który odbiera nadaną paczkę. Kurierzy DPD dostarczają i odbierają przesyłki w dni robocze, w godzinach 8.00 – 18.00. Jednakże za niewielką, dodatkową opłatą, Klienci DPD mogą umówić dostawę na konkretną godzinę. Mieszkańcy Jastarni mogą osobiście nadawać i odbierać przesyłki, w punktach Pickup zlokalizowanych między innymi na ul. Mickiewicza 122, Ks. Sychty 45, Sosnowej 1 i na ul Koperskiej 41.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Celem nadania paczki przez Internet, z opcją zamówienia kuriera po jej odbiór, wystarczy wejść na stronę www. przewoźnika. I wprowadzić wszystkie niezbędne dane w panelu nadawania przesyłek. Można także wybrać dużo tańszą opcję, jaką jest platforma transportowa GlobKurier.pl. Bowiem broker ten dzięki przeprowadzanym z firmami kurierskimi negocjacjom cenowym, proponuje ceny za nadania, niższe nawet o 70%, w stosunku do stawek cenowych obowiązujących u przewoźników. Ponadto GlobKurier.pl nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Dodatkowo intuicyjny panel, który “prowadzi za rękę” przez cały proces składania zlecenia sprawia, że nadawanie paczek w systemie jest dziecinnie proste i szybkie.

Wystarczy wejść na stronę Globkurier.pl, podać kraj nadania i odbioru przesyłki oraz jej wymiary: długość, szerokość i wagę oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę” system rozwinie listę dostępnych firm kurierskich wraz z cenami za usługę. Po wybraniu przewoźnika DPD należy dokładnie uzupełnić dane adresowe i kontaktowe nadawcy i odbiorcy. Jeżeli chcemy zmówić kuriera po odbiór nadawanej paczki, wystarczy zaznaczyć taką opcję w systemie. W etapie końcowym należy już tylko określić zawartość przesyłki i opłacić zlecenie. W przypadku usług DPD, na typ etapie można skorzystać z opcji płatności za usługę, gotówką u kuriera. Potem pozostaje już przygotowanie paczki, wydrukowanie i naklejenie listu przewozowego i oczekiwanie na kuriera.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jastarni

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: