Menu

globbox

GlobBox Jastarnia

Sprawdź ofertę GlobBox w Jastarni i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Jastarnia

Jastarnia, piękne miasto na Mierzei Helskiej. Zamieszkiwane przez ludzi chętnie korzystających z możliwości robienia zakupów drogą online. Pomimo, iż miasto jest niewielkie, jego mieszkańcy nie mają problemów z dostępem do usług kurierskich. Bowiem o swobodny dostęp do świadczeń kurierskich na terenie miasta, zadbał intensywnie rozwijający się operator kurierski GlobBox.net.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Dla Klientów, którzy nie mogą lub po prostu nie chcą dowozić przesyłek do pobliskich miejscowości, GlobBox uruchomił możliwość składania zleceń na nadania drogą elektroniczną i to z opcją zamówienia kuriera po odbiór nadanej paczki. Zlecenia można składać na stronie operatora. Można też skorzystać ze strony jednej z najlepszych platform transportowych GlobKurier.pl. Obie strony są proste w obsłudze i dają możliwość zamówienia kuriera po odbiór nadanej paczki. Jednakże plusem platformy Globkurier.pl jest fakt, iż nie wymaga ona obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Ponadto olbrzymim atutem platformy transportowej są bardzo niskie stawki cenowe za nadania. Sam proces nadania zlecenia i zamówienia kuriera, jest dzięki intuicyjnemu panelowi do składania zamówień “dziecinnie” prosty. Wystarczy bowiem, po wejściu na stronę główną, podać kraj nadania i odbioru przesyłki, jej parametry oraz ilość paczek.

Po kliknięciu w zakładkę “Wycen przesyłkę”, system sam wyświetla dostępną listę firm kurierskich do wyboru, wraz z indywidualnymi cenami za usługę. Jest to etap, w którym należy wybrać operatora GlobBox, a następnie wyselekcjonować przewoźnika. Po dokonaniu wyboru, można jeszcze zaznaczyć opcjonalnie usługę zamówienia kuriera po odbiór nadawanej przesyłki. W kolejnym kroku należy podać dokładny adres nadawcy i odbiorcy oraz ich dane kontaktowe. Całość procesu zamyka opłacenie zlecenia oraz wydrukowanie i naklejenie na paczkę listu przewozowego. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na kuriera. Firma Globbox obsługuje przesyłki krajowe i zagraniczne. Współpracując z ponad 50 przewoźnikami i stale rozwijając sieć partnerskich punktów paczkowych. Ponieważ w samej Jastarni, GlobBox nie uruchomił jeszcze swoich punktów paczkowych, mieszkańcy miasta mogą nadawać i odbierać przesyłki między innymi w pobliskim Połczynie, Rumii, Wejherowie czy Lęborku.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jastarni

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: