Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Jastarnia

Zamów kuriera DHL w Jastarni korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Jastarnia

Punkty DHL POP rozsiane są w całej Polsce. Są obecne nawet w pomorskich miejscowościach turystycznych takich jak Jastarnia. Tutaj można udać się do punktu zlokalizowanego w sklepie Lewiatan przy ul. Mickiewicza 122. Jest on czynny od poniedziałku do soboty w godz. od 6.00 do 22.00. Ponadto można wybrać się do niego także w niedzielę, gdyż sklep jest otwarty w godz. od 10.00 do 16.00. Oczywiście gdy nadaje się przesyłkę w weekend, kurier DHL odbiera ją w poniedziałek rano. Z kolei w tygodniu, gdy nada się ją krótko po otwarciu sklepu, można liczyć że wyruszy w drogę jeszcze tego samego dnia, gdyż kurier DHL pracuje w godz. od 8.00 do 18.00. Oczywiście należy znać parametry przesyłek, które można wysyłać w ten sposób. Nie mogą być cięższe niż 31,5 kg, a jeśli przesyłka wysyłana jest do innego punktu DHL POP, a nie na adres odbiorcy – 25 kg. Maksymalny wymiar paczki to 120x60x60 cm, a w przypadku gdy adresat ma odebrać paczkę w punkcie odbioru DHL POP – 80x60x60 cm. Co ważne w punkcie DHL POP w Jastarni można również odbierać przesyłki za pobraniem do kwoty 1000 zł. Każdy, kto nadaje paczkę w punkcie powinien pamiętać o jej odpowiednim zabezpieczeniu. Z zewnątrz powinna być folia stretch, która chroni karton przed przemoknięciem. Z kolei w środku należy postawić na wypełnienie, zapobiegające przesuwaniu się towaru w paczce. Może to być styropian albo poduszki z folii wypełnione powietrzem.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadawanie paczek kurierem obecnie jest bardzo proste, bo wszelkie dokumenty można wypełnić i wygenerować online. Prowadząc działalność gospodarczą w Jastarni, można ją rozwinąć dzięki optymalizacji kosztów wysyłki towaru do klienta. Jest to znacznie tańsze jeśli skorzysta się z usług Globkurier.pl, gdzie dostępne są wszystkie wiodące firmy kurierskie, a ceny są negocjowane. Na pewno dobrym wyborem będzie kurier DHL, tym bardziej że w mieście znajdziesz punkt nadania. Platforma dla usług kurierskich i transportowych Globkurier.pl jest przeznaczona zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wystarczy założyć tu darmowe konto i można wyceniać przesyłki. Firmy, które chcą nawiązać długofalową współpracę mogą liczyć na indywidualną wycenę i preferencyjne warunki. Warto wiedzieć, że można uzyskać wycenę nawet o 70% niższą niż u przewoźnika. Zatem zamów kuriera DHL i udaj się do punktu w Jastarni.

Najpierw zaloguj się na swoje utworzone konto, a później wpisz w widoczne pola wymiary przesyłki i jej wagę, a następnie kliknij “wyceń przesyłkę”. Twoim oczom ukaże się lista firm kurierskich, które mogą wykonać usługę w krótkim terminie. Na pewno wśród nich będzie DHL. Wybierz jego ofertę i opłać online szybkim przelewem. Następnie wydrukuj list przewozowy i udaj się do punktu nadania w godzinach otwarcia. Oczywiście możesz zamówić kuriera DHL na adres, jednak wtedy musisz zarezerwować sobie czas na oczekiwanie na kuriera danego dnia bądź komuś to zlecić. Na pewno wysyłka w punkcie DHL POP dla wielu osób jest wygodniejsza. Można potem śledzić przesyłkę aż do momentu doręczenia na swoim koncie w Globkurier.pl.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jastarni

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: