• kurier dpd

  Kurier DPD Hel

  Zamów kuriera DPD w Helu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Hel

  DPD jest liderem na rynku usług kurierskich. Działalność prowadzi na terenie całego kraju w większych i mniejszych miejscowościach, w tym także na Helu. Dla wygody Klientów firma stworzyła sieć drobnych punktów nadawania i odbioru paczek, a także uruchomiła usługę zamówienia kuriera po odbiór nadawanej przesyłki. Z kolei dzięki współpracy z najlepszymi platformami transportowymi takimi jak GlobKurier.pl, umożliwiła wysyłanie przesyłek, w bardzo atrakcyjnych cenach, bez konieczności wychodzenia z domu i z możliwością zamówienia kuriera po ich odbiór. Przewoźnik DPD utworzył dla swoich Klientów sieć drobnych punktów Pickup, w których można osobiście nadawać i odbierać paczki. Firma umożliwia także opcję zamówienie kuriera po odbiór nadawanej paczki. Ponadto kurierzy tradycyjnie dowożą przesyłki bezpośrednio do odbiorców. Kurierzy DPD standardowo pracują w dni robocze, w godzinach 8.00-18.00. Jednakże Klienci mają także możliwość umówienia dostawy na konkretną godzinę. Na Helu funkcjonuje obecnie jeden punkt nadawania i odbioru przesyłek zlokalizowany na ul. Leśnej 7A. Jest on czynny w dni robocze, w godzinach 7.00-20.00.

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadawanie przesyłek online jest możliwe poprzez stronę platformy transportowej GlobKurier.pl. Udostępnia ona swoim Klientom możliwość wyboru przewoźnika spośród ponad 50 współpracujących z nią firm kurierskich. Dodatkowo, jedną z większych zalet platformy GlobKurier.pl jest brak obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Broker kurierski nie pobiera też abonamentów ani innych opłat. Jednakże w przypadku Klientów firmowych, nadających duże ilości przesyłek w miesiącu, rejestracja i darmowe konto, niosą szereg dodatkowych korzyści. Należą do nich między innymi możliwość masowego nadawania przesyłek, generowania zbiorczych listów przewozowych czy opcja odroczenia terminu płatności.

  Dodatkowym atutem platformy jest prosty w obsłudze panel służący do składania zleceń. Wystarczy podać dane związane z przesyłką, w tym kraj nadania i odbioru, a także dane dotyczące parametrów samej paczki. Długość, szerokość, wagę oraz ilość paczek. Po kliknięciu zakładki “Wyceń przesyłkę” rozwinie się lista firm kurierskich, mogących wykonać usługę, wraz z podaniem cen za wykonanie zlecenia. Po wybraniu firmy DPD należy podać dokładne dane adresowe nadawcy i odbiorcy, określić zawartość paczki i zaznaczyć usługę zamówienia kuriera po odbiór paczki. W kolejnym kroku należy już tylko opłacić usługę lub zaznaczyć opcję płatności przy odbiorze. Wydrukować i nakleić na paczkę list przewozowy i oczekiwać na kuriera.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Helu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: