• globbox

  GlobBox Hel

  Sprawdź ofertę GlobBox w Helu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Hel

  GlobBox.net jest firmą zapewniającą dostęp do usług kurierskich w całej Polsce. Nawet w najbardziej oddalonych zakątkach, takich jak Hel. Firma obsługuje paczki krajowe i zagraniczne, przy współpracy z ponad 50 firmami przewozowymi. Zlecenia na nadania można składać poprzez sieć Internet lub osobiście, w sieci funkcjonujących już obecnie, partnerskich punktów paczkowych.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Dla Klientów, którzy preferują możliwość nadania paczki, bez konieczności wychodzenia z domu lub z biura, GlobBox udostępnił dwa kanały składania zleceń, z możliwością zamówienia kuriera po odbiór nadanej paczki. Zlecenia nadania można bowiem składać na stronie GlobBox lub za pośrednictwem jednej z najlepszych i najtańszych platform transportowych GlobKurier.pl. Obie możliwości stanowią wygodne rozwiązanie, pozwalające na nadanie paczki w kilku prostych krokach, bez konieczności odnoszenia przesyłki do punktu paczkowego. Jednakże, wyższość platformy transportowej GlobKurier.pl polega przede wszystkim na braku obowiązkowej rejestracji i zakładania konta oraz na niesamowicie niskich cenach za nadania. Proces składania zlecenia, z opcją zamówienia kuriera w GlobBox, przez GlobKurier.pl, jest bardzo przejrzysty. I opiera się dosłownie na kilku krokach. W pierwszym etapie należy podać kraj nadania i odbioru przesyłki. Jej wymiary, wagę oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę ”Wyceń przesyłkę” system rozwinie listę firm kurierskich wraz z indywidualnymi cenami za usługę.

  Po wyświetleniu listy, należy wybrać firmę GlobBox, upatrzonego przewoźnika i zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. Potem wystarczy już uzupełnić dane adresowe i kontaktowe nadawcy i odbiorcy, opłacić zlecenie, wydrukować i nakleić na paczkę list przewozowy. GlobBox wzbudza zaufanie i rośnie w popularność, dzięki przystępnym cenom za nadania. Dbałości o łatwy dostęp do usług i przede wszystkim szczególnej troskliwości o powierzane przesyłki. Z kolei godziny odbiorów i doręczeń oraz dni pracy kurierów, są zgodne z ustaleniami obowiązującymi w firmach przewozowych, z którymi współpracuje GlobBox. Dla mieszkańców Helu, GlobBox uruchomił punkt zlokalizowany w sklepie wielobranżowym “Półwysep Tur, Mariusz Malicki”, ul. Kuracyjna 26.Reasumując nadanie przesyłki w GlobBox, z GlobKurier.pl, nie wymaga szczególnego wysiłku, a dodatkowo intuicyjny panel platformy “sam podpowiada kolejne etapy”. Ponadto olbrzymim atutem jest fakt, iż całość procesu, łącznie z odbiorem nadanej paczki, jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Helu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: