Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Hel

Zamów kuriera DHL w Helu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Hel

Hel jest miejscowością typowo turystyczną. Przedsiębiorcy, a także osoby prywatne znajdą tu punkt DHL POP znajdujący się w centrum miasta, blisko plaży i Parku Wydmowego. Przy ul. Wiejskiej 7 znajduje się sklep Żabka i to w nim zlokalizowany jest punkt DHL POP. Można w nim zarówno odbierać przesyłki, jak i je nadawać. Kurier DHL przyjeżdża rano we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku, ale punkt jest otwarty przez cały tydzień i paczkę do wysyłki można nadać także w weekend. Żabka jest czynna od godz. 6.00 do 23.00 we wszystkie dni tygodnia. Jeśli chcesz wysłać paczkę, to musisz wiedzieć, że w DHL istnieje limit dotyczący gabarytu przesyłki. Nie może mieć ona większych wymiarów niż 120x60x60 cm. Nie powinna być też cięższa niż 31,5 kg. Co ciekawe inne limity obowiązują przy odbiorze przesyłek. Na to muszą zwrócić uwagę osoby, które decydują się na wysłanie przesyłki z jednego punktu DHL POP do innego. W takim przypadku odbiorca może odebrać paczkę, która nie waży więcej niż 25 kg, a także nie ma większych wymiarów niż 80x60x60 cm. W Żabce może odebrać także paczkę za pobraniem do kwoty 1000 zł. Godziny otwarcia sklepu gwarantują możliwość wysłania przesyłki zarówno wcześnie rano, jak i późno wieczorem. W pierwszym przypadku może być odebrana przez kuriera jeszcze tego samego dnia, jeśli jest to dzień roboczy.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Województwo pomorskie ze względu na swoje położenie jest dobrym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej. Tak jest w przypadku Helu, który jest chętnie odwiedzany przez wielu turystów w sezonie letnim, ale i poza nim. Prowadząc działalność stacjonarnie, ale i w Internecie trzeba zadbać nie tylko o reklamę, ale i optymalizację cen. Dotyczy to zwłaszcza wysyłki towarów. Świetnym wyborem może być kurier DHL. Można go zamówić wygodnie i tanio na stronie Globkurier.pl. To broker dla usług kurierskich i transportowych, który oferuje stawki niższe nawet o 70% niż u przewoźnika. Jest to możliwe dzięki temu, że ceny są negocjowane. Ponadto przedsiębiorcy mogą liczyć na indywidualną wycenę i lepsze warunki. Zanim jednak będzie można wyceniać pierwsze przesyłki, należy założyć konto. Jest ono całkowicie darmowe.

Po potwierdzeniu konta można już dokonać pierwszej wyceny. Wystarczy wpisać w oznaczone pola długość, szerokość i wysokość przesyłki, a także jej wagę. Ponadto należy ustawić kraj nadania i kraj odbioru. W DHL POP można wysyłać przesyłki także za granicę. Zatem jeśli chcesz przesłać przesyłkę np. do krajów skandynawskich, to masz taką możliwość. Wystarczy, że z listy krajów wybierzesz docelowy kraj odbioru. Na końcu możesz jeszcze zaznaczyć ilość przesyłek danego rodzaju, czyli o tych samych wymiarach i wadze. Następnie klikasz opcję wyceny i wybierasz z listy kuriera DHL. W kolejnym kroku opłacasz przesyłkę online i drukujesz list przewozowy. Pozostaje udanie się do punktu i nadanie paczki. Można ją śledzić w systemie po zalogowaniu na konto. Zatem nie czekaj i zamów kuriera DHL już dziś!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wałbrzychu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: