• kurier InPost

  Kurier InPost Kedzierzyn-Koźle

  Zamów kuriera InPost w Kędzierzynie-Koźlu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier InPost Kędzierzyn-Koźle

  Sprzedaż internetowa oraz liczne sytuacje w prywatnym życiu obecnie opierają się na usługach kurierskich. Widoczna jest silna zależność między rozwojem e-commerce oraz firm logistycznych. Współczesnym liderem tego rodzaju usług jest firma InPost, która pozycję tę zawdzięcza innowacyjnym rozwiązaniom. Kurier InPost jako pierwsza firma oferujące usługi logistyczne i kurierskie w Polsce, wprowadziła sieć punktów nadawania i odbioru paczek. Paczkomaty działają całodobowo, 7 dni w tygodniu. Pozwalają tym samym na łatwe i szybkie nadanie lub odebranie przesyłki w dowolnej porze. Dzięki temu InPost ogranicza emisję spalin oraz znacząco zmniejsza koszty transportu. Innowacyjne rozwiązania zaproponowane i wdrożone przez firmę InPost przekładają się również na czas dostawy – aż 98% przesyłek dociera do odbiorcy następnego dnia. InPost posiada obecnie pozycję lidera w obszarze usług kurierskich i logistycznych. Kurier InPost Kędzierzyn-Koźle udostępnia mieszkańcom aż 27 punktów, w których wygodnie i elastycznie czasowo nadać oraz odebrać przesyłkę. Stali użytkownicy mogą korzystać również z aplikacji InPost, która pozwala na zdalne otwieranie skrytek. Dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy, a przede wszystkim wyjątkowo higieniczny.

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Przesyłki dostarczane przez kuriera InPost docierają do adresata już następnego dnia roboczego. Usługa “zamów kuriera” pozwala na wyjątkowo wygodne nadanie paczki, bez konieczności wychodzenia z domu, Przesyłki o standardowej wielkości oraz wadze do 30 kilogramów dostarczane są do godziny 10 lub 12, w zależności od okoliczności. Natomiast paczki ważące do 50 kilogramów trafiają do odbiorcy również następnego dnia roboczego, lecz do godziny 17. Maksymalna suma wymiarów tak nadawanych paczek to 220 centymetrów, przy czym najdłuższy bok nie może przekraczać 120 centymetrów.

  Skorzystanie z portalu GlobKurier.pl usprawnia i przyspiesza zamawianie kuriera. Wystarczy poświęcić kilka minut na stronie, aby tani kurier Kędzierzyn-Koźle przyjechał pod wskazany adres i odebrał paczkę. Pierwszym krokiem jest wejście w zakładkę szybka wycena oraz podanie w niej wszystkich najważniejszych danych na temat paczki — wymiary oraz waga. W następnej kolejności konieczne jest dobranie najodpowiedniejszej usługi oraz dokonanie opłaty. Po tym, jedyne co pozostało to oczekiwanie na kuriera.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kędzierzynie-Koźlu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: