Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Kędzierzyn-Koźle

Zamów kuriera DHL w Kędzirzynie-Koźlu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle, zamieszkiwany przez niecałe 55 tysięcy ludzi, leży w województwie opolskim. W mieście nie brakuje osób zainteresowanych usługami firm kurierskich, dlatego kurier DHL otworzył w nim swoje punkty. Klienci mogą w nich odbierać i nadawać paczki w atrakcyjnych cenach we wszystkie dni tygodnia. Dzięki temu szybko i sprawnie dokonują zakupów w sklepach współpracujących z DHL i wysyłają przesyłki do swoich znajomych lub rodziny. Jak prezentuje się oferta DHL w Kędzierzynie-Koźlu? Oferta kuriera DHL jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Przesyłki są dostarczane i odbierane od wszystkich mieszańców Kędzierzyna-Koźle w dni robocze od wczesnych godzin porannych aż do późnego popołudnia. W punktach obsługi POP wszelkie działania związane z przesyłkami można wykonać również w niedziele. Dzięki temu pilne przesyłki odbiera się błyskawicznie nawet w dni wolne od pracy.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Usługa zamów kuriera jest realizowana głównie w sklepach Żabka, w których w wyznaczonych godzinach odbiera się paczki o masie do 25 kg i nadaje przesyłki o wadze do 31,5 kg. Prócz sklepów Żabka do obsługi DHL POP przystąpiły sklepy Groszek i Lidl oraz salony prasowe Inmedio. Jeśli klient DHL chce wysłać paczkę o większej masie, nadać przesyłkę paletową lub międzynarodową, powinien zgłosić się do punktu DHL Parcel w Opolu. Możliwe jest również zamówienie odbioru niestandardowych towarów i paczek zagranicznych bezpośrednio z firmy lub domu klienta. Kurier DHL przyjeżdża po nie o umówionej godzinie, a następnie dostarcza z Kędzierzyna-Koźle do terminala w Opolu. Taniego kuriera DHL zamówi błyskawicznie każdy użytkownik serwisu globkurier.pl. Platforma udostępnia prostą w obsłudze wyszukiwarkę, dzięki której na podstawie wymiarów paczki i jej wagi wybiera się odpowiedni gabaryt i cenę w ofercie DHL. 

Takie rozwiązanie obniża koszty pojedynczych i zbiorczych przesyłek, gdyż platforma wynegocjowała dla swoich klientów ceny z upustami do 70% w porównaniu do standardowej oferty firmy kurierskiej. Serwis globkurier.pl umożliwia przygotowanie paczek do wysyłki przez całą dobę. Etykietę przewozową drukuje się w dowolnej chwili, a wygodne płatności online z możliwością płatności odroczonych przyśpieszają procedurę wysyłania paczek w każdej ilości. Dla firm dodatkowo przygotowano funkcję generowania zbiorczych list przewozowych, które ułatwiają prowadzenie sklepów internetowych. Ponadto wszystkie paczki można objąć ubezpieczeniem na wypadek zgubienia lub zniszczenia.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kędzierzynie-Koźlu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: