Logo
Menu

globbox

Globbox Kędzierzyn-Koźle

Sprawdź ofertę GlobBox w Kędzierzynie Koźlu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Kędzierzyn-Koźle

Przy poszukiwaniu usług kurierskich, ważnymi aspektami wyboru są przede wszystkim: – atrakcyjna cena, – wysoka jakość usług – oraz dbałość o zawartość przesyłki. Ważnym aspektem jest też wygoda i prosta metoda wysyłki. Jedną z firm, która spełnia powyższe warunki, oferując dodatkowo wybór przewoźnika, jest broker kurierski Globbox. Posiada on ponad 5,5 tys. punktów stacjonarnych w całej Polsce, w których można odebrać lub nadać przesyłkę. Dwa kanały internetowe do składania zleceń oraz możliwość składania zamówień telefonicznie. Jak zatem klaruje się sytuacja w Kędzierzyn-Koźlu? Gdzie mieszkańcy miasta mogą osobiście wysyłać paczki? Czy istnieje możliwość nadawania przesyłek bez opuszczania domu czy firmy? 

Nadaj przesyłkę z Globbox

W Kędzierzyn-Koźlu punkt Globbox mieści się na ul. Gogolińskiej 4. Jest on czynny od poniedziałku do soboty, w godz. 7.00-21.30. Punkty obsługują opcję nadawania przesyłek za pobraniem. Decydując się na osobiste nadanie paczki w Globbox za pośrednictwem punktu Orlen Paczka, należy najpierw nadać zlecenie na stronie GlobKurier.pl, celem wyceny przesyłki i dokonania wyboru brokera kurierskiego. Ponadto pełną informację o dostępnych punktach Globbox w danym mieście można uzyskać dzwoniąc na infolinię, pod numer telefonu: 22 295 15 75. Zlecenie nadania przesyłki w Globbox można również zrobić telefonicznie. Wystarczy w tym celu zadzwonić na infolinię brokera, pod numer: 22 295 15 75. Pracownik Globbox przyjmie zlecenie i pomoże przejść przez proces nadawania paczki. 

 

W etapie końcowym należy wydrukować list przewozowy, wypełnić go wprowadzając między innymi numer zamówienia, przesłany SMS-em i przekazać paczkę do wybranego punktu. Kolejną możliwością stworzoną przez Globbox dla swoich Klientów, jest opcja nadawania przesyłek onlineBez konieczności wychodzenia z domu czy z firmy. Wycenić przesyłkę, uregulować płatność za zlecenie i dokonać wyboru partnera logistycznego. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na wizytę kuriera, który odbierze nadaną przesyłkę. Proces nadania przesyłki rozpoczyna się oczywiście od jej wyceny. W tym celu należy podać parametry przesyłki, miejsce odbioru i nadania oraz ilość paczek. Po wycenie wystarczy wybrać jako przewoźnika brokera Globbox, opłacić zlecenie i oczekiwać terminu odbioru przesyłki przez wybraną firmę kurierską. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kędzierzynie-Koźlu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: