Logo
Menu

globbox

GlobBox Toruń

Sprawdź ofertę GlobBox w Toruniu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Toruń

Szybkie i sprawne nadawanie paczek jest teraz możliwe dzięki innowacyjnym punktom pocztowym od GlobBox. Dostarczyć i odebrać przesyłkę można z jednego z ponad 5500 punktów GlobBox zlokalizowanych w Polsce i zagranicą. Zamów kuriera w naszym serwisie i wyślij paczkę, list albo przesyłkę paletową. Dzięki szybkiej wycenie łatwo znajdziesz najkorzystniejszą dla siebie opcję doręczenia. Chcesz wysłać paczkę bliskiej osobie? A może prowadzisz firmę lub sklep internetowy? Sprawdź atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. 

Nadaj przesyłkę z GlobBox

GlobBox Toruń – wygodne nadawanie przesyłek. Masz do wysłania kopertę lub paczkę? A może prowadzisz biznes i interesuje Cię nadanie przesyłki paletowej? Spakuj paczkę i dokonaj jej pomiarów. Następnie skorzystaj z opcji szybkiej wyceny, która znajduje się na naszej stronie internetowej. System zaproponuje Ci kilka możliwości transportu Twojego doręczenia. Wybierz najkorzystniejszą z nich i złóż zamówienie. Doręczenie odbierze od Ciebie kurier. W większych Polskich miastach możesz także samodzielnie dostarczyć przesyłkę do punktu paczkowego GlobBox. Listę aktualnych lokalizacji oraz godziny pracy lokali znajdziesz na górze strony. Samodzielne dostarczanie przesyłki pozwala na jej nadanie w dogodnym czasie i lokalizacji. Jeśli do punktu GlobBox jest Ci nie po drodze, zamów kuriera, który odbierze przesyłkę bezpośrednio ze wskazanego wcześniej adresu. Za pośrednictwem serwisu wysyłki mogą dokonywać zarówno osoby prywatne, jak i prowadzące działalność gospodarczą. 

Masz firmę lub sklep internetowy? Jeśli często wysyłasz zamówienia do swoich klientów, rób to z nami w dobrej cenie. Za jednym razem wyślij wiele przesyłek i zaoszczędź czas. Zamówienie zostało wysłane? Śledź wygodnie jego status na naszej stronie internetowej. Nadaj przesyłkę GlobBox do Polski i zagranicę. Interesuje Cię tani kurier Toruń? Nie chcesz przepłacać na wysyłkach do Polski, jak i zagranicę? Z GlobBox wyślesz paczkę drogą lądową i lotniczą. Dostarczymy nadanie do: Polski, Francji, Niemiec, Anglii, Irlandii, Chin oraz USA. Odbiorca będzie mógł wygodnie odebrać przesyłkę z jednego, z ponad 5500 punktów paczkowych GlobBox. To wygodne rozwiązanie ponieważ po paczkę przyjechać można o dogodnej dla siebie porze. Punkty usytuowane są w lokalach handlowych i usługowych. Przesyłki można odbierać w komfortowych warunkach. Nie trzeba czekać na kuriera ale udać się do wybranej wcześniej lokalizacji. To dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas lub nie lubią czekać na kuriera. Wyceń swoją przesyłkę i wyślij ją z GlobBox w korzystnej cenie. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Toruniu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: