• kurier dpd

  Kurier DPD Toruń

  Zamów kuriera DPD w Toruniu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Toruń

  Toruń od zawsze był miejscem wielkich innowacji i możliwości. Rozwój wiąże się z poprawą jakości życia mieszkańców, a w rezultacie z zakupami, które wymagają dostarczenia. Kurier DPD doskonale identyfikuje i realizuje wszelkie wyzwania oraz potrzeby nowoczesnych miast, a także reaguje na globalne tendencje wzrostu sektora e-commerce. Sprawdź, gdzie sprawnie nadasz i odbierzesz paczkę oraz jakie korzyści oferuje firma dostawcza. Szybko, bezpiecznie, po sąsiedzku! Przedstawiana firma transportowa jest weteranem na polskim i międzynarodowym rynku doręczania przesyłek. Długi staż i doświadczenie przedsiębiorstwa pozwoliły na zaprojektowanie bogatej i bardzo zróżnicowanej oferty dla klientów. Cały proces realizacji zamówienia odbywa się w ciągu jednej doby. Podejmowane są dwie próby doręczenia, co jest ogromnym udogodnieniem, gdy odbiorca nie jest aktualnie dostępny pod wskazanym adresem.

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Każda paczka zostaje objęta automatycznym ubezpieczeniem, które sięga wartość 1000 złotych. Warto jednak pamiętać, że kwotę asekuracyjną można dodatkowo podwyższyć, co jest często praktykowane w przypadku nadania wartościowych przedmiotów. Dzięki takiej filozofii działania DPD określany jest jako rzetelny, elastyczny i tani kurier. Toruń posiada urozmaiconą bazę aż 25 punktów nadawczo-odbiorczych. Warto wspomnieć o jednostce przy ulicy Szerokiej 29, która obsługuje konsumentów od poniedziałku do niedzieli aż do późnych godzin wieczornych. Przydatne okażą się również całodobowe automaty przesyłkomatowe na ulicy Forteczna 9 oraz Lubicka 16. Ostatnia lokalizacja pełni także rolę DPD Pickup Oddziały Miejskie i oferuje dodatkową funkcjonalność obsługi. 

  Miasto Kopernika udostępnia bardzo rozwiniętą sieć placówek serwisowych DPD, ale istnieje również inna metoda wysłania przesyłki. Globkurier.pl jest profesjonalnym operatorem logistycznym, który stworzył serwis do automatycznego nawiązywania współpracy z firmą kurierską, gdy tylko tego potrzebujemy.Wprowadzenie kilku prosty danych dotyczących naszej paczki (adres odbioru i dostawy, wymiary wyrażone w centymetrach, waga określona w kilogramach, ilość sztuk) pozwala na uzyskanie błyskawicznej wyceny i dobór najkorzystniejszego rozwiązania transportowego. Jeden z kilkudziesięciu dostępnych kurierów odbierze karton we wskazanym miejscu i zrealizuje dostawę w sposób bezpieczny i pewny. Co zyskujemy? Oszczędność czasu, atrakcyjne zniżki i kontrolę na każdym etapie dostawczym, dzięki możliwości śledzenia przesyłki.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Toruniu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: