Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Toruń

Zamów kuriera DHL w Toruniu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Toruń

DHL to przedsiębiorstwo założone w 1969 roku w USA, ale znane jest ze swojej obecnej formy od 2002 roku, kiedy to Deutsche Post wykupiła wszystkie akcje firmy, stając się jej jedynym właścicielem. Firma przeszła gruntowny rozwój, modernizacj i osiągnęła międzynarodowy sukces, dostarczając paczki do ponad 220 krajów świata. Również tak, gdzie inni przewoźnicy nie dostarczają przesyłek, a więc, na przykład, do Iranu czy Mjanmy. Kurier DHL pracuje według grafiku ustalonego przez przedsiębiorstwo. Grafik ten zakłada doręczenie paczki w: w następnym dniu roboczym do południa; od 18 do 22; do końca dnia roboczego. Klienci mają też możliwość zamówienia kuriera w sobotę. W przeciwieństwie do innych firm kurierskich DHL nie wymaga dodatkowej opłaty za tę usługę i może sobie na to pozwolić dzięki ogromnemu zapleczu finansowemu oraz logistycznemu.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Toruń to miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, siedziba sejmiku, zarządu i marszałka województwa oraz jednostek im podporządkowanych. Punkt Obsługi Klienta DHL niestety nie istnieje w Toruniu. Polska jest objęta siecią punktów partnerskich DHL. Owych punktów jest w całym kraju ponad 12 tysięcy, w Toruniu zaś kilkadziesiąt (wyłączając DHL POK, rzecz jasna).

Interesuje Cię tani kurier (Toruń)? Zamów kuriera w GlobKurier.pl!  Wejdź na Globkurier.pl i sprawdź, ile będzie kosztować przesyłka u danego przewoźnika! Portal ukaże Ci koszty, które poniesiesz za określoną usługę. Wybierz najkorzystniejszą opcję, a kurier DHL (Toruń) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany adres! Koszty wysyłki będą się różnić w zależności od wielkości paczki, jej ciężaru, a także ilości, w jakiej będzie wysyłana (wiele paczek) oraz od jej typu (standardowe, ekspresowe).

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Toruniu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: