Menu

globbox

Globbox Tczew

Sprawdź ofertę GlobBox w Tczewie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Tczew

W Polsce funkcjonuje wiele firm i brokerów kurierskich. Korzystanie z usług brokerów może być korzystniejsze cenowo z uwagi na dużą ilość zleceń w tych firmach. Jednym z wybijających się w Polsce brokerów kurierskich, jest istniejący w kraju od ponad 6 lat, GlobBox. Firma ta współpracuje z ponad 50 przewoźnikami, w całym kraju, w tym także w Tczewie.  Jej rosnąca popularność wynika przede wszystkim z łatwego dostępu do jej usług, możliwości wyboru ulubionego przewoźnika oraz niskich stawek cenowych za wysyłki.  Dla mieszkańców Tczewa broker udostępnił także sieć drobnych, stacjonarnych punktów paczkowych oraz możliwość nadawania paczek drogą elektroniczną.  Gdzie zatem mieszkańcy Tczewa mogą nadać w GlobBox przesyłkę?

Nadaj przesyłkę z Globbox

W Tczewie punkty paczkowe GlobBox zlokalizowane są między innymi:

  • Kauflandzie, w punkcie Trafiki na ul. Kwiatowej 17,
  • w sklepie spożywczo- monopolowym Livio, na ul. Traugutta 8,
  • na ul. Podgórnej 20, w sklepie Ania
  • i na Al. Solidarności 17. 

Przesyłki GlobBox można także nadawać wygodnie z domu lub z firmy, drogą onlineWystarczy wejść na stronę brokera. W pierwszym kroku należy wycenić przesyłkę, podając jej wagę i wymiary, kraj nadania i odbioru oraz liczbę paczek. Należy także określić rodzaj przesyłki. W kolejnym etapie dokonujemy wyboru przewoźnika i decydujemy czy wybieramy wysyłkę przez punkt paczkowy czy wolimy zamówić kuriera po odbiór paczki.

Uregulowanie należności za zlecenie kończy proces nadawania przesyłki. Sam proces składania zlecenia przebiega w taki sam sposób jak na stronie brokera. Również w pierwszej kolejności dokonujemy wyceny paczki, podając jej parametry, punkt nadania i odbioru oraz ilość przesyłek. W następnym kroku wybieramy brokera i zamykamy proces opłacając zlecenie. Godnym uwagi jest natomiast fakt, iż platforma transportowa nie wymaga rejestracji i zakładania konta. W połączeniu z atrakcyjnymi cenami w GlobBox oznacza to, że tani kurier Tczew jest zawsze w duecie GlobBox i GlobKurier.pl  Ponadto dla Klientów, którzy zdecydują się na rejestrację i założenie darmowego konta na platformie, GlobKurier.pl udostępnia szereg funkcjonalności niosących ze sobą dodatkową oszczędność czasu poświęconego na proces nadania paczki. Zatem zamów kuriera w GlobBox przez GlobKurier.pl, oszczędzaj na kosztach wysyłki i ciesz się większą ilością wolnego czasu 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tczewie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: