Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Tczew

Zamów kuriera DHL w Tczewie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Tczew

Tczew w województwie pomorskim jest zamieszkiwany przez ponad 60 tysięcy osób. Jest rzadziej odwiedzany niż nadmorskie kurorty, jednak mieszkańcy miasta mogą korzystać z udogodnień takich samych jak w większych aglomeracjach. Jedną z kategorii usług, która w Tczewie jest doskonale rozwinięta, są przesyłki kurierskie. Na terenie całego miasta działa kurier DHL, który sprawnie dostarcza paczki krajowe i międzynarodowe dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Kurier DHL w Tczewie dostarcza paczki od poniedziałku do soboty. Pracownicy firmy dowożą przesyłki standardowe, niestandardowe i paletowe bezpośrednio do domów lub firm klientów od rana do późnego popołudnia. W przypadku przesyłek, które trafiają do punktów DHL POP, możliwe jest odbieranie zamówionych towarów również w niedziele. Punkty DHL POP są zlokalizowane w popularnych sklepach w Tczewie: osiedlowych Żabkach, marketach Kaufland, ABC i Lidl. W każdym z nich na klientów czekają paczki o masie maksymalnej 25 kg. Do nadania przyjmowane są natomiast przesyłki o wadze do 31,5 kg. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Tczew przyjmuje cięższe i nietypowe przesyłki bezpośrednio od klientów lub po dowiezieniu ich do gdańskiego DHL Parcel w Tuchomiu lub Kowalach. Bez względu na miejsce nadania paczki, wszystkie zlecone przesyłki są objęte funkcją śledzenia w cenie paczki. Nadawca i odbiorca mogą sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Ponadto otrzymują potwierdzenia odbioru SMS lub na adres email. W cenie przesyłki DHL uwzględnia również ubezpieczenie na 6500 zł w Polsce i 500 euro za granicą. W celu skorzystania z usług DHL można wybrać opcję zamów kuriera za pośrednictwem serwisu globkurier.pl. Wyszukiwarka na platformie umożliwia szybkie wybranie atrakcyjnej cenowo oferty firmy kurierskiej. 

Dzięki niej nie trzeba znać wszystkich typów paczek, ich gabarytów oraz wagi, gdyż wyszukiwarka sama wskazuje odpowiednie rodzaje przesyłek. Użytkownik jedynie decyduje, którą ofertę wybiera i dokonuje płatności za wysyłkę. Płatność za paczki w globkurier.pl jest realizowana online. Dla firm przygotowano sytem odroczonych płatności, dzięki któremu łatwiej zadbać o płynność finansową i jednocześnie błyskawicznie realizować wysyłkę towarów do klienta. Ponadto klienci biznesowi mogą generować zbiorcze listy przewozowe. Dla wszystkich użytkowników dostępna jest funkcja ubezpieczenia przesyłki na wartość transportowanych towarów, by uniknąć strat w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki. Ubezpieczenie jest dobrowolne, lecz zalecane w szczególności dla przesyłek międzynarodowych.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tczewie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: