Menu

kurier dpd

Kurier DPD Tczew

Zamów kuriera DPD w Tczewie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Tczew

Jedną z najczęściej wybieranych firm kurierskich w Polsce, w tym także w Tczewie jest DPD Polska. Fakt ten wynika przede wszystkim z wyjątkowo proklientowskiej postawy przewoźnika, który priorytetowo podchodzi do potrzeb i oczekiwań Klientów. Firma mając na uwadze uproszczenie dostępu do swoich usług, uruchomiła w całym kraju szereg punktów Pickup, w których obsługiwane są nadania i odbiory przesyłek. Umożliwiła także nadawanie przesyłek z opcją ich odbioru przez kuriera, bez konieczności wychodzenia z domu. Ponadto czas dostarczania przesyłek krajowych i międzynarodowych został ograniczony do niezbędnego minimum. Paczkę można również nadać drogą online. Opcja ta jest dużo wygodniejsza, ponieważ nie wymaga wychodzenia z domu czy z firmy. Po odbiór nadanej przez Internet paczki, przyjeżdża kurier, pod wskazany w zleceniu punkt odbioru. Oczywiście rozwiązanie to nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, a przy skorzystaniu ze strony jednej z najlepszych platform transportowych GlobKurier.pl może być wręcz dużo tańsze.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dla wszystkich oszczędnych osób, pośrednictwo platformy GlobKurier.pl, przy nadawaniu paczki do DPD, jest jak najbardziej wskazane. Głównie z uwagi na fakt, że proponowane przez platformę ceny za usługi kurierskie, są niższe nawet o 70%, w porównaniu do cen proponowanych w firmach kurierskich. Dodatkowo platforma oferuje możliwość wyboru przewoźnika, spośród ponad 50 firm kurierskich i transportowych. Olbrzymim atutem GlobKurier.pl jest też brak konieczności rejestracji i zakładania konta na platformie oraz brak jakichkolwiek abonamentów. Ma to kuriozalne znaczenie, zwłaszcza dla osób, które bardzo rzadko wysyłają paczki. Z kolei w przypadku przedsiębiorców, którzy nadają miesięcznie duże ilości przesyłek, rejestracja i założenie konta wiążą się z dodatkowymi oszczędnościami i priorytetami. Zwłaszcza, że konto na platformie nie wiąże się z żadnymi opłatami. 

Zarejestrowani na platformie Klienci firmowi mogą korzystać z dodatkowych udogodnień, między innymi takich jak: funkcja prepaid, która umożliwia przedpłaty środków finansowych, z których mogą być opłacane zlecenia, otrzymywania jednej faktury zbiorczej przy płatnościach prepaid, masowego nadawanie paczek, nadawania przesyłek za pobraniem czy generowania zbiorczych listów przewozowych. Ponadto intuicyjny panel “pomaga” w całym procesie nadawania paczki, co z kolei stanowi kolejną korzyść w postaci zyskanego czasu. Kurierzy DPD dowożą paczki i odbierają nadane przesyłki w dni robocze, w godzinach 8.00- 18.00. W wybranych miastach i oddziałach DPD, za dodatkową opłatą, istnieje możliwość zamówienia kuriera na godzinę. Przy skorzystaniu z tej opcji, kurierzy odbierają przesyłki następnego dnia, najpóźniej do godz.12.00 lub po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z kurierem o konkretnej godzinie.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tczewie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: