Menu

globbox

GlobBox Sosnowiec

Sprawdź ofertę GlobBox w Sosnowcu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Sosnowiec

Nadawanie i odbieranie paczek może być prostsze niż myślisz. Nadaj przesyłkę GlobBox a adresat będzie ją mógł odebrać w jednym z innowacyjnych punktów pocztowych w kraju lub zagranicą. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba już czekać na kuriera. Odbieraj i nadawaj paczki w dogodnym miejscu, o wybranej przez Ciebie porze. Sprawdź szybką wycenę dostępną na naszej stronie internetowej. Wysyłaj przesyłki w konkurencyjnych cenach. Poznaj GlobBox i zobacz, dlaczego warto skorzystać z naszych usług. Nadawaj szybko i nie przepłacaj.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

GlobBox Sosnowiec – doręczenia w atrakcyjnych cenach. Jesteś osobą prywatną i chcesz wysłać paczkę komuś bliskiemu? Zastanawiasz się jak zrobić to szybko i nie przepłacać na dostawie? W GlobBox do dyspozycji masz wyszukiwarkę z możliwością wyceny i wyboru najatrakcyjniejsze przesyłki. Spakuj paczkę, dokładnie ją zmierz i zważ. Szczegółowe dane wpisz w formularzu na naszej stronie internetowej. System przedstawi Ci różne możliwości nadania. Dostarcza wygodnie zamówienie do jednego z punktów paczkowych GlobBox lub zamów kuriera, który je od Ciebie odbierze. Prowadzisz małą firmę lub sklep internetowy? Nasza oferta skierowana jest również do klientów biznesowych. Zdajemy sobie sprawę, że prowadząc własną działalność możesz mieć częstą potrzebę wysyłki towaru. Zrób to za jednym razem w punkcie GlobBox lub poczekaj na kuriera, który odbierze nadanie od Ciebie. Za naszym pośrednictwem możesz wysyłać przesyłki krajowe, jak i zagraniczne. Doręczamy paczki, koperty oraz palety do: Francji, Niemiec, Anglii, Irlandii, Chin, USA oraz Polski.

Tani kurier Sosnowiec – łatwa wysyłka z GlobBox. Skorzystaj z szybkiej wyceny dostępnej na naszej stronie internetowej i nie przepłacaj na wysyłaniu paczek i listów. GlobBox współpracuje z ponad 50 firmami kurierskimi, dzięki czemu możemy zaoferować Ci dogodne możliwości wysyłki. W dużych miastach znajdują się innowacyjne punkty paczkowe. To rozwiązanie, które pozwala nadawać i odbierać przesyłki o dogodnej porze. Punkty zlokalizowane są w bankach, sklepach i lokalach usługowych. Ich szczegółowy spis oraz godziny pracy znajdziesz na górze strony. Odbiór paczki z punktu pozwala dostosować godzinę i lokalizację do własnych potrzeb. Nie trzeba czekać w domu na kuriera, a odbiór przesyłki jest szybki i wygodny. Wolisz tradycyjne nadawanie paczek? Dzięki naszej współpracy z licznymi firmami kurierskimi może też nadać paczkę w tradycyjny sposób. Złóż zamówienie na naszej stronie internetowej, a nasz kurier odbierze je od Ciebie w dogodnym terminie. Sprawdź na naszej stronie internetowej najlepszą opcję przesyłki i nie przepłacaj na dostawie.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sosnowcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: