Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Sosnowiec

Zamów kuriera DPD w Sosnowcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Sosnowiec

„Great Place to Work”, „Marka Godna Zaufania”, „Superbrands” oraz „Gwiazda Jakości Obsługi 2019”, to tylko kilka przykładów tytułów i certyfikatów, którymi może pochwalić się kurier DPD. Ciągły rozwój marki i bogate doświadczenie w obszarze dostaw krajowych oraz międzynarodowych, to główne powody, które przyciągają kolejnych zadowolonych klientów. Zamów kuriera, który jest profesjonalny, dba o wysoki poziom kontaktu z konsumentami i gwarantuje bezpieczeństwo każdego transportu. Współpracuj z DPD! Operator transportowy zapewnia szereg udogodnień i usprawnień, które z pewnością ułatwią nadanie i odbiór paczek mieszkańcom Sosnowca. Dużym atrybutem jest możliwość śledzenia wysyłki na każdym etapie jej realizacji, co gwarantuje komfort i spokój użytkowników. Co więcej, każda paczka zostaje objęta standardowym ubezpieczeniem do wartości 1000 złotych, ale ten zakres w prosty sposób może być zwiększony.W skład oferty DPD CLASSIC zalicza się również dwukrotna próba doniesienia, która znacznie upraszcza skuteczne zamknięcie całego procesu zamówienia. Informacja o doręczeniu automatycznie pojawi się online, a wszystko dla pełnej wygody klientów.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Podstawowy okres dotarcia do osoby oczekującej na paczkę wynosi dobę, ale kurier DPD opracował specjalną propozycję dla korespondencji wrażliwej czasowo. Krajowe przesyłki ekspresowe umożliwiają pozostawienie przedmiotu nadania w trzech slotach okresowych: dostawa do godziny 09:30, 12:00 lub na konkretną godzinę. Udostępnienie powyższych opcji jest odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentów i dynamiczny styl życia obywateli miast. DPD to bardzo popularny, ogólnodostępny i tani kurier. Sosnowiec oferuje kilkanaście punktów DPD o zróżnicowanej lokalizacji. Nie brakuje oddziałów z ułatwieniami dla osób niepełnosprawnych (Blachnickiego 3 lub Zuzanny 20) oraz miejsc pracujących także w weekendy (3 Maja 39, czynny codziennie w godzinach 06:00-22:00, niedziela w godzinach 12:00-20:00).

Twój wirtualny posłaniec. Nadanie naszej przesyłki nie wymaga jednak konieczności udania się do fizycznej placówki. Wiele korzyści dostrzegają osoby użytkujące wirtualny serwis operatora logistycznego- Globkurier.pl Strona umożliwia uzyskanie dokładnej wyceny i zamówienie przedstawiciela DPD bezpośrednio pod nasz adres. Dzięki temu otrzymujemy klarowny cennik wykonania usługi, oszczędzamy czas dojazdu do wybranego punktu i zyskujemy zniżki sięgające nawet 70%! Jak to działa? W polu formularza wpisz adres nadawcy i odbiorcy, specyfikację paczki (dokładne wymiary i wagę) oraz ilość sztuk. Kliknij przycisk „wyceń przesyłkę” i gotowe! 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sosnowcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: