Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Sosnowiec

Zamów kuriera DHL w Sosnowcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Sosnowiec

Sosnowiec jet obszarem zaliczającym się do rejonu silnie zurbanizowanego i gęsto zaludnionego. Dlatego też należy do miast, w których istnieje duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Wynika to z faktu, iż jako strefa licznie zaludniona, jest istotnym punktem sprzedaży online. Zatem tanie i solidne usługi kurierskie są mocno pożądane. Zatem jak najprościej i niedrogo nadać paczkę w Sosnowcu? Czym kierować się przy wyborze kuriera? Który przewoźnik jest solidnym i tanim dostawcą? Kurier DHL Sosnowiec. Stanowczo przed nadaniem paczek należy rozważyć wybór firmy kurierskiej. Bez względu na fakt czy przesyłki związane są z prowadzoną działalnością gospodarczą czy nadawane są indywidualnie. Bowiem dokładna analiza pozwoli zyskać pewność, iż przesyłka dotrze w dobrym stanie do adresata i jej koszt nie będzie zbyt wysoki. Rozważając wybór kuriera, z pewnością warto zapoznać się z propozycją cieszącego się bardzo dużym autorytetem i niedrogiego przewoźnika jakim jest DHL.
Firma, wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno Klientów jak i odbiorców, zadbała o uruchomienie wielu stacjonarnych punktów nadania i odbioru paczek. Oczywiście paczki są również dostarczane przez kurierów pod wskazane adresy, a nadania są również możliwe on-line.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DHL Sosnowiec- punkty nadania i odbioru przesyłek.
Dla mieszkańców Sosnowca, DHL uruchomił 20 partnerskich Punktów Obsługi Paczek, z których jeden zlokalizowany jest na dworcu kolejowym Sosnowiec Główny, na ul. 3 maja 16 w punkcie Relay. Ponadto punkty POP mieszczą się w kioskach Inmedio znajdujących się:
w Centrum handlowym Auchan na ul. Zuzanny 20,
w budynku Sosnowiec Plaza na ul. Henryka Sienkiewicza 2,
w markecie Kaufland na ul.11 listopada 124.
Ponadto punkty POP obsługuje także sieć sklepów Żabka:
na ul. Jana Kilińskiego 14,
Marszałka Józefa Piłsudskiego 48,
Klimontowska 47, 
Majora Henryka Dobrzańskiego-Hubala  97,
Dworska 4,
Braci Mieroszewskich 57d,
Pawia9,
Tabelna 3a,
Kościelna 48,
Stanisława Małachowskiego 42,
Nowopogońska 55,
Mościckiego 20,
Stefana Kisielewskiego 9A,

Rysia 2,
Mazowiecka 16
oraz ul. Targowa. Kurier DHL– godziny pracy punktów POP i kurierów. Punkty POP są czynne w godzinach pracy danego sklepu. Natomiast sami kurierzy dostarczają i odbierają przesyłki w dni robocze. Do godziny 12.00 w kolejnym dniu i w przedziale godzinnym 18:00-22:00. Tani kurier Sosnowiec zawsze z GlobKurier.pl. Decydując się na obsługę z wyznaczonego punktu, warto zamówić kuriera DHL on-line, za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl. Bowiem portal umożliwia zamówienie usługi kurierskiej z wybranego punktu bez wychodzenia z domu. Godnym uwagi jest też przede wszystkim fakt, iż z GlobKurier.pl, koszt realizacji zlecenia może być niższy nawet o 70%, w stosunku do stawek obowiązujących bezpośrednio u samych przewoźników. Oczywiście wartym uwagi jest też duży wybór znanych i cenionych firm kurierskich takich jak DHL. Z kolei nadawanie przesyłek jest banalnie proste i szybkie. Ponieważ dzięki funkcjom dostępnym w serwisie w nieskomplikowany sposób można między innymi: generować zbiorcze listy przewozowe i protokoły zbiorcze. Masowo nadawać przesyłki, uruchomić powiadomienia SMS o doręczeniu paczki. Ponadto serwis udostępnia: Chat z wirtualnym doradcą, podpowiedzi kodów pocztowych, masowe śledzenie przesyłek. Płatności prepaid, raporty przesyłek za pobraniem czy integrację konta na GlobKurier.pl, z serwisami Allegro i e-Bay. Zatem wniosek nasuwa się tylko jeden, wybierając kuriera DHL z pewnością warto skorzystać z serwisu GlobKurier.pl. W związku z tym zamów kuriera prze portal i przekonaj się osobiście, jak wiele możesz zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniędzy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sosnowcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: