Menu

globbox

GlobBox Koszalin

Sprawdź ofertę GlobBox w Koszalinie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Koszalin

Wysyłasz paczkę, kopertę lub paletę? Interesuje Cię tani kurier Koszalin i nie chcesz przepłacać na dostawie? Sprawdź innowacyjne rozwiązanie od GlobBox. Nadawaj wygodnie przesyłki w punktach pocztowych. W Polsce i zagranicą znajduje się ponad 5500 takich lokalów. Dzięki temu możesz wygodnie wysłać paczkę do Koszalina oraz innej części Polski. Twoje nadanie doręczymy także do: Niemiec, Francji, Anglii, Irlandii, Chin czy USA. Skorzystaj z opcji szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej. Wybierz najlepszą dla siebie propozycję i wysyłaj w dobrych cenach.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i masz do wysłania kilka paczek w tygodniu? A może jesteś klientem prywatnym i zależy Ci na taniej wysyłce dwa razy w miesiącu? Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nadaj przesyłkę w Globbox i nie przepłacaj na dostawie. Z nami możesz wysłać kopertę, paletę lub paczkę. Jak znaleźć najtańszą opcje dostawy? Spakuj przesyłkę i dokonaj jej pomiarów. Wagę oraz rozmiar wpisz w formularzu szybkiej wyceny dostępnym na naszej stronie internetowej. Uzupełnij go także o dane adresowe odbiorcy. Po wykonaniu tych kroków nasz system przedstawi Ci różne możliwości dostawy. Wybierz najkorzystniejszą z nich i przejdź do płatności za zamówienie. W GlobBox istnieje również możliwość wysłania przesyłki za pobraniem. Status zamówienia możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Jeśli zamówienie zostanie opłacone oczekuj na kuriera lub udaj się do jednego z punktów paczkowych GlobBox.

 Zamów kuriera z GlobBox – komfortowe nadawanie i odbieranie paczek. Masz do nadania przesyłkę w Koszalinie? Składając zamówienie na naszej stronie internetowej możesz ją wygodnie dostarczyć do punktu paczkowego GlobBox. Lokal czynny jest od poniedziałku do soboty, w godzinach 7:00 a 21:00. Szczegóły dotyczące lokalizacji oraz aktualnych godzin pracy możesz sprawdzić na górze strony. Odbieranie i nadawanie przesyłek w punkcie to komfortowe rozwiązanie zarówno dla wysyłającego, jak i adresata. Samodzielnie wybierasz punkt, w którym ma zostać zrealizowane Twoje zamówienie. W Polsce i zagranicą znajduje się ponad 5500 takich punktów. Zostały one usytuowane w lokalach handlowych i usługowych, takich jak: banki, sklepy czy kina. To wygodna opcja realizacji doręczenia, daje ona możliwość wyboru dogodnej dla siebie lokalizacji oraz pory, w jakiej udasz się do oddziału. Rozwiązanie będzie również odpowiednie dla odbiorcy, który dużo czasu spędza poza domem i nie chce tracić czasu oczekując na kuriera. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Koszalinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: