Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Koszalin

Zamów kuriera UPS w Koszalinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Koszalin

Jesteś mieszkańcem Koszalina i zastanawiasz się w jaki sposób wysłać paczkę aby nie przepłacać a jednocześnie zagwarantować sobie szybka i bezpieczną wysyłkę. Na szczęście, masz sporo możliwości, które warto sprawdzić. Jedną z nich jest kurier UPS Koszalin. Ta doświadczona firma kurierska posiada bardzo atrakcyjną ofertę. Już dziś sprawdź jej propozycje i zamów kuriera. Kurier UPS co warto o nim wiedzieć? United Parcel Service, bo tak brzmi pełna nazwa tej firmy kurierskiej to amerykańskie przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu. W chwili obecnej firma dociera do ponad 200 krajów i lokalizacji, w tym również naszego kraju oferując atrakcyjną ofertę zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Obsługuje przesyłki krajowe oraz międzynarodowe gwarantując bardzo szybką dostawę co jest jej atutem. To firma, która dynamicznie się rozwija i stawia na kolejne innowacje. Jedną z planowanych ma być np. wykorzystanie dronów do doręczania przesyłek.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Koszalin jest dość sporym miastem, w którym działają prężnie firmy kurierskie, w tym również UPS. Na terenie tego miasta nie brakuje więc punktów, w których możemy nadać lub odebrać paczkę. Wśród nich wymienić możemy między innymi te znajdujące się na ulicach Zwycięstwa 175, Zbigniewa Herberta 2 czy Mieszka I 20B. Niektóre z nich działają aż do 22.00 dzięki czemu nadawanie przesyłek nie powinno być trudne. Warto jednak pamiętać, że tak naprawdę mieszkańcy Koszalina nie muszą wybierać się do UPS Access Point by nadać paczkę. Z powodzeniem można zrobić to bowiem przez internet.  Tani kurier Koszalin? Skorzystaj z Globkurier.pl Nasza strona to jedno z miejsc, w których możesz zamówić kuriera. Jako platforma pośrednicząca pomiędzy klientami a firmami kurierskimi jesteśmy w stanie zagwarantować ci najbardziej atrakcyjne propozycje cenowe. 

W przypadku kuriera UPS w Koszalinie to jedynie 19,99 zł netto za przesyłkę do 30 kg. Co więcej, możesz liczyć również na to, że paczka dotrze do nadawcy w następnym dniu roboczym. Skorzystanie z naszej oferty jest niezwykle proste – wystarczy podać dane nadawcy i adresata oraz wymiary i wagę paczki. Kurier sam odbierze ją z spod drzwi twojego domu. Szybko, sprawnie i bezpiecznie. W tym miejscu warto wspomnieć również, że z usług UPS w Koszalinie mogą skorzystać również klienci biznesowi. Dzięki przesyłkom niestandardowym możesz z powodzeniem wysłać każdy rodzaj towaru. Na uwagę zasługuje również fakt, że dzięki usługom takim jak UPS Express Saver możesz wybrać możliwość doręczenia spośród kilku wariantów godzinowych, co jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Koszalinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: