Logo
Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Koszalin

Zamów kuriera DHL w Koszalinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Koszalin

W Koszalinie kurier DHL działa na terenie całego miasta, dostarczając paczki od poniedziałku do soboty. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Szarych Szeregów 20 i działa w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku oraz 8-14 w soboty. W tym czasie klienci odbierają paczki lub dostarczają je do siedziby DHL. Przesyłki można odbierać i nadawać również w kilkudziesięciu punktach DHL POP zlokalizowanych na terenie wszystkich większych osiedli w Koszalinie. Jak działa kurier DHL Koszalin?  Koszaliński oddział DHL należy do największych w regionie. W mieście działa Punkt Obsługi Klienta DHL Parcel zlokalizowany w pobliżu terminala. Można nadawać w nim przesyłki krajowe i międzynarodowe oraz odbierać paczki dowolnego typu. DHL Parcel wydaje przesyłki niestandardowe.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DHL na terenie Koszalina prowadzi punkty DHL POP, w których nadaje się i odbiera paczki w bliskim sąsiedztwie. Do sieci należy kilkadziesiąt sklepów Żabka na terenie osiedli Wspólny, Lechitów oraz Jana i Jędrzeja Śniadeckich, a także w Śródmieściu. Punkty DHL POP znajdują się również w koszalińskich salonach Inmedio, sklepach ABC oraz w dwóch marketach Kaufland. W każdym z nich przyjmowane są paczki krajowe i zagraniczne. Punkty DHL POP w Koszalinie samodzielnie ustalają, jakie są maksymalne wymiary i waga przesyłek. Klient powinien się z nimi zapoznać przed zamówieniem usługi w określonej lokalizacji. Tani kurier Koszalin – zamów kuriera online! Usługi DHL w Koszalinie można zamówić przez platformę globkurier.pl. Dostępny jest na niej tani kurier w Koszalinie, dostarczający paczki do dowolnego miejsca w Polsce i za granicą. Dzięki usłudze zamów kuriera przez Internet, bez wychodzenia z domu wybierze się niedrogą przesyłkę dowolnego typu. 

Tanie paczki z Koszalina wyśle się nawet do Australii lub Nowej Zelandii. Platforma globkurier.pl proponuje usługi sprawdzonych przewoźników, takich jak kurier DHL. Koszalin należy do setek lokalizacji, z których odbierane są przesyłki od użytkowników serwisu, gdyż możliwe jest zamówienie odbioru paczki przez kuriera spod drzwi. Klient DHL może dostarczyć je również do wybranego punktu lub głównego oddziału firmy w Koszalinie.Paczki wysyłane za pośrednictwem serwisu przygotowuje się szybko i sprawnie. Użytkownik może sporządzić listę stałych odbiorców i błyskawicznie generować listy przewozowe dla kopert, paczek standardowych lub przesyłek paletowych. Dodatkowo na platformie globkurier.pl istnieje możliwość korzystania z odroczonych płatności, istotnych zwłaszcza dla przedsiębiorców, oraz generowania zbiorczych list przewozowych.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Koszalinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: