Menu

globbox

GlobBox Katowice

Sprawdź ofertę GlobBox w Katowicach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Katowice

Jak szybko wysłać list lub paczkę? Dzięki sieci innowacyjnych punktów paczkowych GlobBox proces nadawania przesyłek stał się jeszcze prostszy. Teraz możesz wysyłać i odbierać paczki w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Nadaj swoją przesyłkę z GlobBox i śledź jej trasę na naszej stronie internetowej. Skorzystaj z możliwości wyceny online i wybierz najkorzystniejszą dla siebie opcję doręczenia. Mamy korzystne ceny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zastanawiasz się, jak to działa?

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Masz do wysłania paczkę, list, a może przesyłkę paletową? Interesuje Cię tani kurier Katowice? GlobBox to sieć punktów paczkowych, które znajdują się w ponad 5500 lokalach. Przesyłki możesz wysyłać zarówno na terenie kraju, jak i za granicę. Zostaną one doręczone do: Francji, Irlandii, Anglii, Niemiec, Chin oraz USA. Serwis pozwala na łatwą wycenę paczki i wybór najtańszej opcji wysyłki. Jej status można śledzić na stronie internetowej. Oferta GlobBox skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Prowadzisz małą firmę, sklep internetowy czy właśnie rozszerzasz swoją działalność? Zamów kuriera GlobBox i wysyłaj kilka przesyłek jednocześnie. Dzięki współpracy z ponad 50 firmami kurierskimi przesyłki doręczane są szybko i sprawnie. Dostarcz nadanie do jednego z punktów znajdujących się w Twoim mieście lub zamów kuriera, który odbierze je bezpośrednio od Ciebie. GlobBox Katowice – wysyłaj i odbieraj paczki z Katowic. 

Punkty pączkowe to innowacyjny sposób na nadawanie przesyłek. W Katowicach paczkę nadasz w jednym z takich punktów. Możesz udać się do niego o dogodnej dla Ciebie porze, między godziną 7:00 a 21:00. Szczegóły i aktualizacje odnośnie pracy punktu znajdziesz w specjalnej zakładce, na górze serwisu. Gdzie możesz wysłać przesyłkę? Punkty Pocztowe GlobBox zlokalizowane są na terenie całego kraju, jak i zagranicy. Znajdują się one w punktach usługowych, takich jak banki, sklepy spożywcze czy kina. Dzięki temu przesyłki można odbierać w dogodnej lokalizacji oraz o odpowiedniej dla odbiorcy porze. Dokonując zamówienia przez serwis GlobBox można wysyłać listy, paczki, jak i przesyłki paletowe. Na stronie dostępna jest wyszukiwarka do szybkiej wyceny przesyłki. Daje to możliwość w łatwy i szybki sposób wybrać najkorzystniejszą opcję dostawy. Przesyłki transportowane są drogą lądową, jak i lotniczą. Firma GlobBox udziela się również charytatywnie. Korzystając z jej usług możemy również pomagać. Każdy 1% wspiera rozwój inicjatywy “Polskiego Sztucznego serca”, organizowanej przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Katowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: