• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Katowice

  Zamów kuriera DHL w Katowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Katowice

  Kurier DHL to firma założona już w 1969 roku, a w Polsce działająca od roku 2003. Oferuje usługi przewozowe dla listów i paczek, zarówno na terenie polski jak i do 28 krajów europejskich, włączając w to m.in. Niemcy, Holandię, Francję, czy Wielką Brytanię. DHL posiada siedziby i punkty obsługi w wielu polskich miastach, włączając w to Katowice. Jak wygląda wachlarz usług firmy DHL w Polsce? Gdzie można nadawać oraz wysyłać paczki? Jakie punkty DHL znajdują się w Katowicach?
  Jak działa kurier DHL i co oferuje?

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Jeśli chodzi o działanie firm przewozowych, takich jak Kurier DHL Katowice są idealnym miejscem dla sprawnych i szybkich wysyłek. Jest tak ze względu na rozbudowaną sieć infrastruktury, która ułatwia dojazdy na terenie całego miasta. Dodatkowo Katowice posiadają port lotniczy Pyrzowice, co umożliwia szybsze wysyłki paczek drogą powietrzną. Zarówno transport paczek samochodami, jak i samolotami jest czymś, co oferuje kurier DHL. Jedno z aż 4700 biur tego przewoźnika znajduje się właśnie w Katowicach. Adres to: ul. Siwka 17, 40-318 Katowice. Godziny otwarcia punktu: pn – pt: 8.00-18.00, so: 8.00-14.00. Kurier DHL w Katowicach oferuje m.in. takie usługi, jak:
  – Możliwość nadania i odbioru paczki w wielu punktach DHL POP oraz odbiory w punktach z automatami POP,
  – Możliwość nadania paczki z domu,
  – Dostarczanie paczek na terenie kraju oraz za granicę (do 28 krajów europejskich),
  – Zapewnione w cenie ubezpieczenie paczek do 6500 zł,
  – Śledzenie paczek przez nadawcę i odbiorcę na każdym etapie ich podróży,
  – Możliwość zapłaty kartą, gotówką lub płatność online
  – Możliwość ustalenia godziny wizyty kuriera o dogodnej porze dnia (trzy opcje: do godziny 12.00 kolejnego dnia roboczego, od 18.00 do 22.00, lub też do końca dnia roboczego).

  W przypadku usług, jakie oferuje tani kurier Katowice mają dużo do zaoferowania. Kurier DHL posiada w tym mieście aż 20 Punktów Obsługi Paczek – POP. Oznacza to, że każdy, kto chce nadać lub wysłać paczkę może łatwo zrobić to z punktów DHL umiejscowionych w łatwo dostępnych i często odwiedzanych lokalizacjach, takich jak sklepy Biedronka, Inmedio, Kaufland, sklepy ABC, czy Freshmarket, a w Katowicach najczęściej w sklepach Żabka. Możliwość nadania lub odbioru paczki przy okazji robienia codziennych zakupów znacznie ułatwia całą sprawę. Kilka z dostępnych punktów w Katowicach oraz ich adresy, to:
  – Freshmarket, Panewnicka 40, 40-730 Katowice,
  – Żabka, Armii Krajowej 67, 40-750 Katowice,
  – Żabka, Szarych Szeregów 39, 40-750 Katowice,
  – Żabka, Rolna 28, 40-555 Katowice,
  – Żabka, Tadeusza Boya Żeleńskiego 35, 40-750 Katowice.
  Dla osób poszukujących wygodnej usługi i chcących nadać paczkę bez konieczności opuszczania domu świetną opcją będzie zamówienie kuriera DHL za pośrednictwem GlobKurier.pl. Dzięki współpracy przewoźnika z GlobKurier, klienci liczyć mogą na atrakcyjniejsze warunki, takie jak np. niższa cena nadania, korzystne warunki wysyłek dla firm, łatwiejsza obsługa dużych nadań, np. wysyłek paletowych, wysyłki do Amazonu, czy kurier pukający do drzwi z już wydrukowaną etykietą, konieczną do nadania paczki. Zamów kuriera do domu i zaoszczędź swój cenny czas. Wystarczy, że udasz się na stronę GlobKurier.pl, wycenisz przesyłkę podając jej gabaryty oraz miejsce nadania i dostawy, a następnie wybierzesz kuriera DHL.

  DHL Katowice wysyłka międzynarodowa i krajowa

  Za pośrednictwem kuriera DHL Katowice możesz nadawać zarówno paczki w kraju jak i za granicą. Nasza oferta dedykowana jest klientom indywidualnym i biznesowym. Z GlobKurierem wygodnie skorzystasz z usług przewoźnika DHL Katowice, wybierając dogodny rodzaj transportu: drogowy lub lotniczy.

  Jak zamówić kuriera DHL Katowice?

  Wybierając usługi kurierskie DHL Katowice możesz skorzystać z kilku możliwości. Możesz zamówić kuriera do domu i czekać na odbiór przesyłki (bez wychodzenia z domu) lub udać się do punktu odbioru i samodzielnie nadać paczkę do odbiorcy.

  Usługi kurierskie DHL Katowice - ceny

  Na naszej stronie internetowej znajdziesz wygodny kalkulator, dzięki któremu możesz wybrać najbardziej dogodną ofertę. Nadaj paczkę wygodnie bez wychodzenia z domu z GlobKurier!

  Na cenę przesyłki wpływa wiele czynników. Do najważniejszych parametrów możemy zaliczyć gabaryt, wymiary, destynację czy rodzaj przesyłki. Wpisz niezbędne informacje tj. kod pocztowy, dane adresata i odbiorcy i postaw na wysyłkę DHL Katowice w GlobKurier.

  Punkty i oddziały nadania DHL Katowice

  Aby sprawdzić najbliższą lokalizację sprawdź punkty nadania

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Katowicach

  Dodaj tu swój tekst nagłówka

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: