• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Katowice

  Zamów kuriera UPS w Katowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Katowice

  Katowice to stolica województwa śląskiego. Jest także siedzibą Metropolii Górnośląsko – Zagłębiowskiej i głównym ośrodkiem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Stanowi centrum handlowo – usługowe w tej części kraju. Skoncentrowane są tam również przedsiębiorstwa świadczące usługi medyczne, pełniące funkcję akademicką, sportową i kulturalną. Przez Katowice przebiegają główne szlaki drogowe i kolejowe, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Znajduje się tam także międzynarodowy port lotniczy Katowice – Pyrzowice. Kurier w Katowicach jest bardzo popularną usługą wśród mieszkańców tego miasta. Nieustanny rozwój tego regiony sprzyja powstawaniu nowych działalności, także wysyłkowych. Mieszkańcy Katowic mogą wybierać spośród ofert kilku firm kurierskich, jednak szczególnie chętnie korzystają z usług kuriera UPS. Na terenie Katowic znajduje się 14 punktów UPS Access Point, w których można zarówno odebrać, jak i nadać przesyłkę. Kurierzy UPS dostarczają paczki od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 19:00 do domów prywatnych, zaś do firm do końca dnia roboczego. Można dodatkowo zamówić opcję dostawy w sobotę, dostawy do konkretnej godziny lub do wybranego UPS Access Point.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadaj przesyłkę UPS w Katowicach z GlobKurier.pl. Kurier UPS Katowice jest usługą, z której wyjątkowo chętnie korzystają mieszkańcy tego miasta. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa często nadają swoje przesyłki właśnie firmą kurierską UPS. Dzięki łatwej dostępności ich punktów nadawczo – odbiorczych, przewoźnik zdobywa coraz to nowych klientów. Chcąc nadać paczkę kurierem UPS w Katowicach, wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i rozpocząć od wyceny paczki. Służy do tego prosty formularz, który po wpisaniu wagi, wymiarów i ilości paczek przedstawi całkowity koszt usługi. Można zdecydować się również na jedną z opcji dodatkowych, jak wysyłka za pobraniem czy doręczenie do wybranej godziny.

   Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i wypełnić niezbędne dane odbiorcy i nadawcy. Każdą przesyłkę można na bieżąco śledzić za pośrednictwem strony internetowej. Wysyłając przesyłkę UPS poprzez serwis GlobKurier.pl nie trzeba posiadać konta użytkownika. Warto jednak poświęcić chwilę, aby je założyć, gdyż idzie za tym jeszcze szybsze nadawanie paczek oraz inne benefity. Korzystanie z tej strony to gwarancja najniższych cen usług kurierskich na rynku, a także szybkie i terminowe dostarczanie paczek do adresatów. Te atuty docenią zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Katowicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: