• globbox

  GlobBox Gorzów Wielkopolski

              Sprawdź ofertę w Gorzowie Wielkopolskim i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

   

  GlobBox Gorzów Wielkopolski

  Prowadząc działalność gospodarczą w branży e-commerce w Gorzowie Wielkopolskim, możesz zamawiać kuriera pod wskazany adres albo wybrać wygodne nadanie w punkcie. Obie opcje są dostępne w ramach oferty Globbox. Gorzów Wielkopolski jest jednym z miast, gdzie obecna jest ta sieć punktów paczkowych, gwarantująca szybką wysyłkę i równie szybkie dostarczenie towarów do klientów. Co warto wiedzieć na temat Globbox w Gorzowie Wielkopolskim? Globbox Gorzów Wielkopolski – wybierz punkt nadania i odbioru zlokalizowany najbliżej Twojego miejsca pracy lub domu. 

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Chcesz wiedzieć czy punkt nadania i odbioru Globbox w Gorzowie Wielkopolskim znajduje się blisko? Jeden z nich zlokalizowany jest przy ul. Fabrycznej 53, dokładnie w sklepie Lewiatan. Możesz nadawać swoje przesyłki w godzinach od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty, a także w niedzielę – od 9.00 do 19.00. Kolejny punkt znajdziesz przy ul. Słonecznej 3. Otwarty jest także przez cały tydzień. Od poniedziałku do soboty nadajesz paczki w godz. od 6.00 do 22.00, a w niedzielę do 10.00 do 20.00. Także w sklepie Lewiatan przy ul. Chrobrego 20 możesz nadawać paczki Globbox w Gorzowie Wielkopolskim. Tutaj godziny otwarcia są identyczne jak w poprzednim punkcie. Przy Paderewskiego 6 także dostępne jest nadawanie paczek. Punkt otwarty jest w godzinach od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty i w niedzielę – od 9.00 do 21.00. Kurierzy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, zatem w weekendy, a także wieczorami masz także możliwość wysyłania swoich paczek, które wyruszają w drogę już w kolejnym dniu roboczym. Dzięki temu dostawa realizowana jest do dwóch dni roboczych. Suma wymiarów paczki nie może przekraczać 210 cm. W punktach można najczęściej nadawać paczki do 30 kg. Dla firm często dostępne jest nadawanie paczek do 50 kg. Jednak powyżej tej wagi można nadawać towar jedynie na paletach, które nie mogą być wyższe niż 200 cm. 

  Palety odbiera kurier w tym samym lub kolejnym dniu roboczym, doręczenie w tym przypadku odbywa się w systemie od drzwi do drzwi. Nadaj przesyłkę w Globbox w Gorzowie Wielkopolskim – adresat otrzyma ją do dwóch dni! Jeśli chcesz zaleźć najtańszą opcję wysyłki towarów, zamów kuriera w globbox.net. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie, a następnie  wybierzesz opcję dostawcy oraz odebrania przesyłki przez kuriera lub nadania w punkcie. Tani kurier w Gorzowie Wielkopolskim to właśnie Globbox, bo oferuje szereg udogodnień za darmo dla klientów indywidualnych oraz firm. Można po zalogowaniu śledzić swoje przesyłki. Przedsiębiorcy, podpisujący stałą umowę, mogą skorzystać z odroczonych terminów płatności. Ponadto mogą generować zbiorowe listy przewozowe i faktury. Globbox oferuje firmom także wysyłkę towarów za pobraniem. Trzeba jednak pamiętać, że przesyłka taka musi zostać dodatkowo ubezpieczona. Zatem do ceny wysyłki trzeba doliczyć jeszcze cenę jej ubezpieczenia. Mimo wszystko i tak jest tanio. W Globbox można przesyłać nie tylko przesyłki krajowe, ale również międzynarodowe. Wystarczy wybrać kraj nadania i kraj odbioru, a następnie najkorzystniejszą opcję wysyłki. Przesyłki międzynarodowe są dostarczane w ramach transportu lotniczego.        

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gorzowie Wielkopolskim

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: