Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Gorzów Wielkopolski

Zamów kuriera w Gorzowie Wielkopolskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski jest stolicą województwa lubuskiego. Stanowi główny ośrodek Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Wraz z 24 gminami województwa lubuskiego i 4 gminami województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską. Na jego terenie od blisko 25 lat istnieje podstrefa Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Gorzów Wielkopolski położony jest 53 kilometry od granicy z Niemcami, co także ma wpływ na prężnie rozwijający się na tym terenie przemysł chemiczny, energetyczny, elektroniczny, lekki, maszynowy, farmaceutyczny, motoryzacyjny metalowy i spożywczy. Kurier w Gorzowie Wielkopolskim to często wybierana usługa przez mieszkańców miasta i okolic. Choć funkcjonuje tam kilka firm kurierskich, najczęściej wybierane są usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Nic dziwnego, gdyż są one bardzo łatwo dostępne – w Gorzowie Wielkopolskim znajduje się blisko 30 oddziałów Poczty Polskiej, w różnych częściach miasta.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Pocztex Ekspres 24 to najczęściej wybierana usługa Poczty Polskiej. Pozwala na dostarczenie paczki  już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, w dni robocze. Nadając przesyłkę można również zdecydować się na jedną z usług dodatkowych: doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Druga często wybierana usługa to Pocztex Kurier 48, która umożliwia dostarczenie przesyłki do odbiorcy najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, we wszystkie dni robocze. Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Gorzowie Wielkopolskim z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Gorzów Wielkopolski jest często wybieraną usługą przez jego mieszkańców i przedsiębiorców.

Aby wysłać paczkę korzystając z usługi Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48, wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz. Po wpisaniu wagi, wymiarów i liczby paczek od razu można poznać całkowity koszt wysyłki. Można także zdecydować o wybraniu jednej z opcji dodatkowych. Kolejnym krokiem jest kliknięcie przycisku “zamów kuriera” i uzupełnienie danych adresowych odbiorcy i nadawcy. GlobKurier.pl jest często odwiedzanym serwisem przez osoby chcące wysłać paczkę. Dzięki niemu można szybko i sprawnie nadać swoją przesyłkę, jednocześnie płacąc jedną z najniższych cen na rynku. Na tej stronie można również śledzić paczkę na każdym etapie jej podróży do adresata, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku sklepów internetowych.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gorzowie Wielkopolskim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: