Logo
Menu

kurier InPost

Kurier InPost Gorzów Wielkopolski

Zamów kuriera w Gorzowie Wielkopolskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Gorzów Wielkopolski

Kurier InPost Gorzów Wielkopolski – jak zaoszczędzić na nadawaniu paczek? Przedsiębiorcy z Gorzowa Wielkopolskiego szukają najbardziej dogodnych form nadawania i odbioru przesyłek. Jak wiadomo koszty prowadzenia działalności gospodarczej z roku na rok rosną, dlatego właściciele firm z branży e-commerce, muszą szukać oszczędności tam, gdzie się da. W branży transportowo-logistycznej i kurierskiej panuje duża konkurencja, jednak na czoło wysuwa się kurier InPost. Gorzów Wielkopolski jest miastem, gdzie możesz zaoszczędzić na usługach kurierskich. Jak to zrobić? Kurier InPost w Gorzowie Wielkopolskim – poznaj ofertę dla klientów indywidualnych i firm Bez wątpienia InPost w Gorzowie Wielkopolskim prężnie się rozwija, bowiem wysyłać można nie tylko paczki, ale również dokumenty, a wszystko dzięki temu, że w tym mieście otworzono pierwszy paczkomat do kontaktów urzędowych Urząd 24. Jednak dziś skupimy się na paczkach, które powinny mieć odpowiednie wymiary, tak by zmieściły się w paczkomacie bądź też zostały dostarczone przez kuriera InPost bez dodatkowej opłaty. Suma wymiarów przesyłki kurierskiej, czyli długość, wysokość i szerokość nie może przekroczyć 220 cm. Ponadto najdłuższy bok nie może być dłuższy niż 120 cm. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Maksymalny wymiar przesyłki do paczkomatu wynosi 41x38x64 cm. W ofercie dla firm kurier InPost może odbierać paczki ważące do 50 kg. Natomiast klienci indywidualni bez dodatkowych opłat mogą wysyłać przesyłki o ciężarze nie większym niż 30 kg. Poza paczkomatami w Gorzowie Wielkopolskim dostępne są PaczkoPunkty, w których także można nadawać i odbierać przesyłki. Obecnie w Gorzowie Wielkopolskim jest 55 paczkomatów i 9 PaczkoPunktów, ale liczba ta na pewno ulegnie zmianie w związku z dużym popytem. Zamów kuriera InPost w Gorzowie Wielkopolskim tanio i szybko z Globkurier.pl  Masz kilka możliwości, jeśli chodzi o nadanie przesyłki w InPost. Najlepiej zalogować się na platformie Globkurier.pl, następnie dokonać wyceny paczki. Wystarczy skorzystać z opcji szybkiej wyceny. Podanie parametrów paczki i jej wagi, a także liczby sztuk wysyłanych przesyłek pozwoli dokładnie określić cenę usługi. Teraz już tylko pozostaje zdecydować się na odbiór przez kuriera bądź też paczkomat. W przypadku drugiej opcji cena będzie niższa, a jeśli nadaje się mniejszą liczbę przesyłek, a punkt nadania znajduje się blisko, to warto z tego skorzystać. 

W ten sposób można zyskać kilka godzin, np. przesyłając paczki wieczorem. Zamawiając w takiej sytuacji kuriera, trzeba czekać na odbiór do kolejnego dnia. Opłata paliwowa dla zarejestrowanych klientów nie jest naliczana. Powiadomienia o doręczeniu, a także ubezpieczenie do 200 zł są za darmo. Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu przesyłki, niezależnie od tego czy będzie odbierana przez kuriera, czy umieszczana w paczkomacie. Naklejenie etykiety to ostatni krok. Wcześniej przed zaklejeniem paczki trzeba zabezpieczyć wszystkie przedmioty, które znajdują się wewnątrz, a są kruche i mogą ulec uszkodzeniu. Najlepiej stosować wypełnienie poliuretanowe, które zapobiega przemieszczaniu się rzeczy wewnątrz paczki w trakcie transportu. Z paczkomatu można korzystać 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu. Z kolei kurier może odebrać paczkę od poniedziałku do piątku – od 9 do 17, chyba że korzystasz ze specjalnej oferty weekendowej taniego kuriera. Gorzów Wielkopolski to miasto, gdzie możesz rozwinąć swoją działalność gospodarczą w branży e-commerce, dzięki oszczędności na wysyłce towarów.                         

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gorzowie Wielkopolskim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: