Menu

globbox

GlobBox Dąbrowa Górnicza

            Sprawdź ofertę GlobBox w Dąbrowie Górniczej i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

 

GlobBox Dąbrowa Górnicza

Wysyłaj paczki wygodnie, bez konieczności oczekiwania na kuriera. Sprawdź GlobBox Dąbrowa Górnicza i zobacz, jak komfortowo nadawać i odbierać przesyłki. Dzięki sieci innowacyjnych punktów paczkowych możesz korzystać z usług kurierskich w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Nie trać czasu i zobacz, jak to działa w Twoim mieście. Zależy Ci na atrakcyjnej ofercie cenowej? Dokonaj szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej i wybierz najtańszą opcję dostawy. Mamy warte uwagi propozycje dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Masz do nadania kopertę, a może coś znacznie większego? Za naszym pośrednictwem możesz wysłać list, paczkę lub przesyłkę paletową. Zamówienia realizujemy na terenie Dąbrowy Górniczej, całej Polski oraz zagranicą. Wyślesz z nami przesyłkę do: Francji, Niemiec, Anglii, Irlandii, Chin i USA. Zamów kuriera GlobBox lub nadaj paczkę w jednym z punktów paczkowych. Jak złożyć i wycenić zamówienie? W naszym serwisie mamy atrakcyjne ceny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pierwszym krokiem, jaki należy podjąć jest spakowanie zamówienia oraz wykonanie jego dokładnych pomiarów. Następnie wystarczy wejść na naszą stronę internetową i wypełnić formularz wyceny, uwzględniając dokonane pomiary. Po tym kroku system przedstawi najkorzystniejsze opcje wysyłki. Dzięki współpracy z największymi firmami kurierskimi możemy zaoferować szybką wysyłkę w przystępnej cenie. Po wyborze najkorzystniejszej opcji dostawy należy opłacić zamówienie, i w zależności od zaznaczonych wcześniej preferencji, oczekiwać na kuriera lub dostarczyć przesyłkę do jednego z punktów GlobBox. 

Szybkie nadanie i odbiór w GlobBox – tani kurier Dąbrowa Górnicza. Cenisz sobie swój czas i zazwyczaj załatwiasz kilka spraw jednocześnie? Innowacyjne punkty paczkowe GlobBox to propozycja, która pozwala na odbieranie i nadawanie przesyłek w dogodnym miejscu. Godzinę wizyty również łatwo można dostosować do własnych potrzeb. Planowałeś udać się po paczkę rano ale coś Ci wypadło? Możesz odebrać przesyłkę wracając z pracy czy spaceru. Sam wybierasz czas i miejsce. w Dąbrowie Górniczej punkty paczkowe czynne są zazwyczaj od poniedziałku do soboty, w godzinach 7:00 a 21:00. Usytuowane są w lokalach usługowych, bankach czy sklepach. Szczegółowy wykaz lokalizacji oraz godziny pracy znajdziesz na górze strony. W GlobBox możesz odbierać i wysyłać zamówienia w dogodny dla siebie sposób. Dzięki możliwości szybkiej wyceny na stronie internetowej, zyskujesz łatwy dostęp do tanich opcji dostawy. Spakuj paczkę, dokonaj wyceny i sprawdź nasze propozycje dostawy. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Dąbrowie Górniczej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: