Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Dąbrowa Górnicza

Zamów kuriera  w Dąbrowie Górniczej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza to miasto, które coraz prężniej się rozwija pod względem firm działających w branży e-commerce lub w modelu hybrydowym. W związku z tym zarówno klienci indywidualni, jak i firmy zainteresowani są usługami pocztowymi w zakresie wysyłki i odbioru paczek. W Dąbrowie Górniczej można skorzystać zarówno z kuriera Poczty Polskiej 48, jak i Express 24. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.
Kurier Poczta Polska w Dąbrowie Górniczej – poznaj ilość placówek nadania i odbioru 
Mieszkańcy i właściciele firm w Dąbrowie Górniczej mają do dyspozycji 6 Urzędów Pocztowych, w tym filie Urzędu Pocztowego w obrębie miasta. Ponadto swoje przesyłki klienci indywidualni mogą nadawać również w sklepach Żabka. Jako punkty pocztowe działa obecnie aż 17 sklepów. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Ponadto w punktach w całym mieście można odbierać zamówione przesyłki. Dotyczy to stacji paliw Orlen (obecnie w mieście działają dwie), 10-ciu kiosków RUCH-u, zlokalizowanych w różnych częściach Dąbrowy Górniczej, sklepu Lewiatan przy ul. Głównej 91, sklepu ABC zlokalizowanego przy ul. Ujejskiej 17 a, a także 6 sklepów Biedronka. W przypadku odbioru paczek w Urzędzie Pocztowym, a także na stacji Orlen należy okazać dokument tożsamości. Ze względu na gęstą sieć punktów nadania i odbioru przedsiębiorcy przesyłający paczki do Dąbrowy Górniczej za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej mają duży komfort. Paczka może być dowieziona przez kuriera z wybranego puntu pocztowego na adres nadawcy lub do punktu odbioru. Oczywiście realizowana jest również usługa od drzwi do drzwi. Poczta Polska Pocztex Kurier 48 lub Poczta Polska Pocztex Express 24 to może być naprawdę tani kurier. Dąbrowa Górnicza jest miastem, w którym paczkę można nadać w urzędzie pocztowym, punkcie pocztowym bądź też online. W przypadku tej ostatniej opcji może być najwygodniej i bardzo tanio, szczególnie jeśli wybierze się Globkurier.pl.  

Zamów kuriera Poczty Polskiej za pośrednictwem Globkurier.pl i ciesz się niską ceną oraz dodatkowymi korzyściami! Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Dąbrowie Górniczej i chcesz przesłać paczkę do klienta bądź też wysyłasz paczkę właśnie do tego miasta, to doskonałą opcją będzie wycena paczki w ramach Globkurier.pl. Wystarczy wpisać wymiary oraz wagę. Należy pamiętać, że do punktów paczkowych nie można nadawać paczek cięższych niż 20 kg. Ponadto długość paczki nie może przekraczać 150 cm, a suma wszystkich wymiarów 2,5 metra. W przypadku kuriera Pocztex 48 paczka zostanie doręczona maksymalnie do 3 dni roboczych. Jeśli zostanie nadana do godz. 15 będzie to do dwóch dni roboczych, a paczki nadane po tej godzinie dostarczane są w ciągu 3 dni. Kurier Poczty Polskiej w Dąbrowie Górniczej odbiera i dostarcza paczki w godzinach od 8.30 do 17.30. Wybierając Globkurier.pl, możesz śledzić swoją paczkę i wybrać dogodny termin doręczenia. W ofercie Poczta Polska Pocztex Express 24 dostępna jest opcja door-to-door, możliwe jest płacenie kartą za pobraniem, a ponadto sprawdzenie zawartości paczki. Warto skorzystać z kuriera Poczty Polskiej, który jest przewoźnikiem wyznaczonym i dociera w każde miejsce.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Dąbrowie Górniczej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: