Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Dąbrowa Górnicza

Zamów kuriera DHL w Bielsku-Białej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Dąbrowa Górnicza

W dobie szalejącej na świecie pandemii i przy bardzo szybkim tempie wzrostu handlu drogą elektroniczną, wysokiej klasy usługi kurierskie są niezmiernie poszukiwane. Jednakże poza błyskawicznymi dostawami zamawianych towarów, istotnym kryterium wyboru jest cena jaką należy uregulować za usługę. Na terenie Dąbrowy Górniczej działa wiele firm kurierskich. Dokonując wyboru warto przeanalizować propozycję znanej i cieszącej się nieposzlakowaną opinią firmy kurierskiej DHL.
Firma jest obecnie światowym liderem w branży logistyki. Tworzoną przez zespół, który liczy ponad 400 000 pracowników, zatrudnionych w ponad 220 krajach. Każdego roku DHL dostarcza niemalże 1 614 000 000 paczek. Jest firmą godną zaufania, która bezustannie propaguje rozwiązania, które wprowadzają masę uproszczeń dla obecnych i przyszłych Klientów. 
Mając na uwadze wygodę Klientów i odbiorców paczek, DHL uruchomił na terenie Dąbrowy Górniczej Partnerskie Punkty Obsługi DHL Parcel, automaty paczkowe oraz możliwość nadawania paczek on-line.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DHL Dąbrowa Górnicza- punkty nadania i odbioru przesyłek.
Na terenie Dąbrowy Górniczej istnieje 14 punktów partnerskich i automatów paczkowych DHL POP, w których można zarówno nadać jak i odebrać przesyłkę. Zlokalizowane są one pod adresami:
ul.Oddziału Armii Krajowej Ordona 46 i 348,
ul. Storczyków 51 J,
Zwycięstwa 106 i 107,
ul. Oświecenia 19,
ul. J.Kusocińskiego 46,
ul. Anna 23,
ul. Graniczna 49 C,
ul. Wybickiego 19,
ul. Parkowa 27F,
ul. Stawowa 35B,
ul. Związku Orła Białego 113
Ratanice 10N.
Dla odbiorców przesyłek, punkty odbioru, a także automaty paczkowe stanowią olbrzymią dogodność. Umożliwiają bowiem osobisty odbiór paczek w dogodnym terminie i miejscu. Ponadto DHL umożliwia swoim Klientom i odbiorcom przesyłek możliwość nadawania i odbioru paczek w popularnych sklepach, marketach i markach on-line, do których należą między innymi: H&M, Mohito, Reserved, Crocs, Franco Feruzzi, Sinsay, House, Mi-Home.pl, czy Globkurier.pl, a także w sieci sklepów Żabka. Kurier DHL-godziny doręczania przesyłek.

Kurier DHL doręcza przesyłki w dwóch przedziałach godzinowych. W kolejnym dniu roboczym do godz.12:00 lub pomiędzy godziną 18.00 i 22.00. Punkty partnerskie, usytuowane w sklepach i marketach obsługują Klientów i odbiorców DHL w godzinach pracy danego sklepu. Punkty Obsługi Klienta pracują z kolei w godzinach 8-18, od poniedziałku do piątku i w soboty pomiędzy 8, a 14. Natomiast automaty paczkowe dostępne są przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę.
Tani kurier Dąbrowa Górnicza zawsze z GlobKurier.pl.
Kuriera DHL można również zamówić za pośrednictwem serwisu Globkurier.pl Jest to bardzo dobre rozwiązanie głównie z uwagi na możliwość zamówienia kuriera do wskazanego punktu. Ponadto zamówiony przez portal kurier DHL jest zawsze tanim kurierem. Wynika to z faktu, iż serwis proponuje usługi przewoźników w cenach niższych nawet o 70%, niż usługi zamawiane bezpośrednio w firmie kurierskiej. 
Celem skorzystania z usługi należy najpierw określić miejsce nadania i odbioru paczki. W następnym kroku należy podać wymiary i wagę przesyłki. W kolejnym natomiast dokonać wyboru metody transportu. Etap końcowy zamyka dokonanie płatności. Potem wystarczy już tylko oczekiwać na kuriera pod wskazanym adresem. 
W przypadku cyklicznego nadawania paczek warto pokusić się o założenie konta, by otworzyć sobie drogę do masowego nadawania paczek, tworzenia skumulowanych listów przewozowych, a także możliwości obserwowania kilku przesyłek jednocześnie. Bezsprzecznie posiadanie zarejestrowanego konta udostępnia również szereg innych możliwości. Należy do nich między innymi perspektywa uruchomienia doładowań Pre-paid, dzięki którym płatności za usługę stają się błyskawiczne i banalnie proste.
Reasumując, zamów kuriera DHL z pomocą GlobKurier.pl i przekonaj się osobiście ile możesz zyskać. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Dąbrowie Górniczej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: