Menu

Opinie Meest

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Meest? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier Meest

Logo
4.5
Ocena na podstawie 49 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
Logo
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
4.5
Ocena na podstawie 49 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz idealnego przewoźnika, który dostarczy Twoją przesyłkę na Ukrainę? Poznaj opinie o Meest i sam zdecyduj, czy chcesz zamówić kuriera Meest. Dodając opinie o Meest, oceniasz też poszczególne elementy usługi, takie jak cena czy czas dostawy. Dzięki temu w łatwy sposób można porównać, jak firma wypada na tle konkurencji. Chcesz dodać opinie o Meest? Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby to zrobić.

Kurier Meest opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Meest

Przewoźnik specjalizujący się w wysyłce paczek na Ukrainę. Usługi są dedykowane i dotyczą przede wszystkim paczek o wadze do 30 kg (łącznie) oraz zadeklarowanej wartości do 100 Euro (łącznie). Firma funkcjonuje na rynku już blisko 30 lat. To marka globalna – posiada 500 przedstawicielstw w 12 największych destynacjach na świecie. Korzystałeś/łaś z usług tego kuriera? Zostaw opinie o Meest w rankingu kurierów i dziel się doświadczeniami.

Jak wystawić opinie o Meest?

Zamówiłeś kuriera Meest i masz informacje odnośnie usługi, którymi chciałbyś podzielić się z innymi? Nic prostszego. Kliknij w czerwony button – oceń kuriera i wypełnij formularz. Oprócz swojego autorskiego komentarza ilością gwiazdek ocenisz między innymi szybkość transportu, jego koszt i wartość polecenia dla kolejnych klientów. Po uzupełnieniu wszystkich pozycji zaznacz wyślij a opinia o Meest wkrótce pojawi się w rankingu. 

Przesyłki Meest

Na GlobKurier.pl możesz wybrać przewoźnika Meest do nadania taniej paczki na Ukrainę. Cena takiej usługi kurierskiej zaczyna się od 33,09 zł (netto bez opłaty paliwowej). Jeżeli prowadzisz biznes i chcesz negocjować stawki – sprawdź cennik i skontaktuj się z nami. Nadawałeś z Meest? Podziel się opinią o przewoźniku.

Jak zamówić kuriera Meest w GlobKurier.pl?

W pierwszym kroku wejdź na stronę szybkiej wyceny GlobKurier.pl. Jako kraj doręczenia wybierz Ukrainę i wpisz odpowiednio parametry swojej paczki – jej długość, szerokość, wysokość i wagę. Kliknij wyceń przesyłkę. Poniżej pojawią się aktualne oferty dostępnych usług kurierskich. Z pośród nich wybierz kuriera Meest i zleć nadanie przesyłki. Po zrealizowanym zamówieniu podziel się opinią o Meest – możesz w ten sposób szybko wyrazić własne zdanie o firmie.

Śledzenie paczki z Meest i GlobKurier.pl

Zamów paczkę z Meest i śledź jej podróż na bieżąco na dedykowanej do tego stronie GlobKurier.pl. Wystarczy, że wpiszesz w wolne pole numer zamówienia, a wyświetli Ci się obecny status przesyłki i cała historia związana z jej transportem.

Podsumowanie informacji o kurierze Meest

Firma kurierska Meest istnieje na globalnym rynku od prawie 30 lat. Obecnie posiada 500 przedstawicielstw w 12 krajach na świecie, dzięki temu Meest osiągnął globalny zasięg. Przewoźnik specjalizuje się w imporcie i eksporcie przesyłek na Ukrainę. Kuriera Meest w atrakcyjnych cenach znajdziesz w GlobKurier.pl. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni oraz biznesowi. Dowiesz się więcej na stronie: Kurier Meest.