• Opinie Meest

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Meest? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Kurier Meest

  Logo
  3.5
  Ocena na podstawie 48 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  3.5
  Ocena na podstawie 48 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Szukasz idealnego przewoźnika, który dostarczy Twoją przesyłkę na Ukrainę? Poznaj opinie o Meest i sam zdecyduj, czy chcesz zamówić kuriera Meest. Dodając opinie o Meest, oceniasz też poszczególne elementy usługi, takie jak cena czy czas dostawy. Dzięki temu w łatwy sposób można porównać, jak firma wypada na tle konkurencji. Chcesz dodać opinie o Meest? Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby to zrobić.

  Kurier Meest opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Meest

  Przewoźnik specjalizujący się w wysyłce paczek na Ukrainę. Usługi są dedykowane i dotyczą przede wszystkim paczek o wadze do 30 kg (łącznie) oraz zadeklarowanej wartości do 100 Euro (łącznie). Firma funkcjonuje na rynku już blisko 30 lat. To marka globalna – posiada 500 przedstawicielstw w 12 największych destynacjach na świecie. Korzystałeś/łaś z usług tego kuriera? Zostaw opinie o Meest w rankingu kurierów i dziel się doświadczeniami.

  Jak wystawić opinie o Meest?

  Zamówiłeś kuriera Meest i masz informacje odnośnie usługi, którymi chciałbyś podzielić się z innymi? Nic prostszego. Kliknij w czerwony button – oceń kuriera i wypełnij formularz. Oprócz swojego autorskiego komentarza ilością gwiazdek ocenisz między innymi szybkość transportu, jego koszt i wartość polecenia dla kolejnych klientów. Po uzupełnieniu wszystkich pozycji zaznacz wyślij a opinia o Meest wkrótce pojawi się w rankingu. 

  Przesyłki Meest

  Na GlobKurier.pl możesz wybrać przewoźnika Meest do nadania taniej paczki na Ukrainę. Cena takiej usługi kurierskiej zaczyna się od 33,09 zł (netto bez opłaty paliwowej). Jeżeli prowadzisz biznes i chcesz negocjować stawki – sprawdź cennik i skontaktuj się z nami. Nadawałeś z Meest? Podziel się opinią o przewoźniku.

  Jak zamówić kuriera Meest w GlobKurier.pl?

  W pierwszym kroku wejdź na stronę szybkiej wyceny GlobKurier.pl. Jako kraj doręczenia wybierz Ukrainę i wpisz odpowiednio parametry swojej paczki – jej długość, szerokość, wysokość i wagę. Kliknij wyceń przesyłkę. Poniżej pojawią się aktualne oferty dostępnych usług kurierskich. Z pośród nich wybierz kuriera Meest i zleć nadanie przesyłki. Po zrealizowanym zamówieniu podziel się opinią o Meest – możesz w ten sposób szybko wyrazić własne zdanie o firmie.

  Śledzenie paczki z Meest i GlobKurier.pl

  Zamów paczkę z Meest i śledź jej podróż na bieżąco na dedykowanej do tego stronie GlobKurier.pl. Wystarczy, że wpiszesz w wolne pole numer zamówienia, a wyświetli Ci się obecny status przesyłki i cała historia związana z jej transportem.

  Podsumowanie informacji o kurierze Meest

  Firma kurierska Meest istnieje na globalnym rynku od prawie 30 lat. Obecnie posiada 500 przedstawicielstw w 12 krajach na świecie, dzięki temu Meest osiągnął globalny zasięg. Przewoźnik specjalizuje się w imporcie i eksporcie przesyłek na Ukrainę. Kuriera Meest w atrakcyjnych cenach znajdziesz w GlobKurier.pl. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni oraz biznesowi. Dowiesz się więcej na stronie: Kurier Meest.