• Opinie InPost

   

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy InPost? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

   

  Kurier InPost

  Logo
  3.7
  Ocena na podstawie 354 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  3.7
  Ocena na podstawie 354 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Zastanawiasz się, że czy warto zamówić kuriera InPost? Poznaj opinie o InPost osób, które skorzystały z jego usług. Doręczenie przesyłki to wieloetapowy proces, w którym dużą rolę odgrywa kurier. Przekonaj się, jakie opinie o kurierze InPost mają klienci. Sprawdź, jak firma wypada na tle konkurencji. Zamówiłeś kuriera? Możesz dodać opinie o InPost. Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby ocenić firmę kurierską InPost.

  Kurier InPost opinie

  Filtruj

  InPost Kurier
  Ocena Ogólna: 1
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Opinia:
  W środę została nadana paczka. W piątek rano kurier InPost zadzwonił do odbiorcy, ale ten nie mógł odebrać. Kurier napisał SMS: "Kurier proszę o kontakt". Odbiorca odpisał SMS: "Witam. W jakich godzinach będzie Pan w moim rejonie?". Bez żadnej odpowiedzi. Dopiero w poniedziałek rano kurier zadzwonił do odbiorcy, ale ten też nie mógł odebrać, więc napisał tę samą wiadomość SMS, co poprzednio, z prośbą o kontakt. Odbiorca mu odpisał: "Jak Pan będzie w mojej okolicy, to proszę o kontakt". I znów to samo: wiadomości, telefonów, ani żadnego innego kontaktu od kuriera znowu nie było. Przyszedł wtorek, a kurier się nie odzywał, więc odbiorca sprawdził pozycję paczki w aplikacji. I tu okazało się, że po dwóch nieudanych próbach doręczenia, bez żadnej informacji, ani ostrzeżenia, paczka została odesłana do nadawcy, na jego koszt! Kiedyś w takich przypadkach, przesyłki zostawiano w punktach obsługi, gdzie adresat mógł odebrać je osobiście. Niestety, od pandemii te punkty zostały zlikwidowane i nie wróciły. Adresat dzwonił na obydwa numery do konsultanta, podane na stronie InPost, ale te odbiera tylko automat, który po podaniu numeru przesyłki informuje o jej statusie. Zgłosił więc reklamację przez formularz internetowy, lecz Biuro Obsługi Klienta odpisało mu tak: "Uprzejmie informuję, że zgodnie z danymi w systemie kurier podął dwukrotną, nieudaną próbę doręczenia przesyłki do Odbiorcy. Paczka została zawrócona do Nadawcy. Na tym etapie proponuję kontakt z Nadawcą w celu ewentualnej ponownej wysyłki paczki. Kwestie kosztów ponownego nadania paczki należy uzgodnić bezpośrednio z Nadawcą. Zgodnie z informacją w systemie przesyłka została już zwrócona do Nadawcy. W celu ustalenia dalszych działań, proszę o kontakt z Nadawcą." Więc nikt nie dotarł do sedna problemu, przez który przesyłka nie doszła do odbiorcy: kurier nie odpowiadał na wiadomości SMS, pomimo, że otrzymywał odpowiedzi na te, które sam wysłał! W wyniku niekompetencji kuriera InPost - odbiorca, nie chcąc rezygnować z towaru - musiał zapłacić 3 razy za przesyłkę (w obydwie strony i z powrotem!) i długo czekać, aż wreszcie dotrze do niego. Wniosek: Unikać przesyłek kurierskich i zamawiać do paczkomatu, gdy tylko się da!
  poszkodowany klient, 1 marca 2023
  InPost Kurier
  Ocena Ogólna: 1
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Opinia:
  Opiniuj24 OPINIUJ24.COM - PODZIEL SIĘ OPINIĄ! Transport / Kurierzy /INPOST /1 OPINIE O INPOST Transport INPOST opinie Cena 1.65 Niezawodność 1.26 Obsługa klienta 1.27 Parametry 1.27 Nie wiem jakim prawem nazywają się doręczycielami skoro nie potrafią dostarczyć przesyłki,paczka(dodam że były w niej buty na wesele,tak że pójdę boso)szczęśliwie dotarła do Bielska-Białej z Chin ale z Bielska już nie trafiła do mnie,dwa dni wydzwaniałam żeby jakoś odebrać paczkę, żeby zostawili u sąsiada albo w punkcie,ale jakby do ściany mówić,słuchają ale nic nie potrafią zrobić,odesłali paczkę do Chin!!! widocznie jak się zamawia paczkę przez kuriera InPost to trzeba wziąć urlop i siedzieć murem i czekać na jaśnie pana kuriera albo się zwolnić z pracy,ja pracuję na zmiany a z nimi nie można się nijak porozumieć,nie ma opcji dostawy po godz.15tej, kompletna niekompetencja,tam chyba pracują roboty a nie ludzie,totalne dno! Unikać jak ognia! Inpost paczkomat jak do tej pory 100% zadowolenia ale InPost kurier to najgorsza firma kurierska na rynku! W innych firmach zawsze telefonicznie ustalałam sposób dostawy i wszystkie paczki do mnie dotarły bez problemu.Odnoszę wrażenie że otrzymują premie za niedostarczenie i zwrot do nadawcy,kłamią w żywe oczy że była próba dostarczenia przesyłki, widzę że nie tylko mi ściemniali! Kompletnie żadnej pomocy ani chęci dostarczenia przesyłki !!! Kurierzy chamscy,aroganccy,pracują jakby za karę albo jakby nam Łaskę robili. Nic nie da się zrobić tylko zwrot. SKANDAL !!! W życiu już nie skorzystam z ich "usług" i tego samego Państwu życzę. Odradzam Szkoda czasu i zdrowia na kuriera InPost, ja straciłam kupę nerwów i ciekawe kto mi zrekompensuje straty moralne i to że pokrzyżowali mi plany na wesele
  Wściekła , 25 czerwca 2022
  InPost Kurier
  Ocena Ogólna: 1
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Opinia:
  Witam, Podzielę się z Państwem swoim dzisiejszym doświadczeniem przy paczkomacie Inpost. Pojechalem samochodem na ul. Mackiewicza 17 w Krakowie w celu nadania paczki w paczkomacie. Podczas wpisywania numeru paczki w międzyczasie przyjechał pan kurier, który był chyba umówiony z kimś na odbiór paczki. W chwili wkładania przeze mnie paczki do skrzynki miałem mały problem by ją tam wcisnąć, bo tektura była trochę za gruba. Usłyszałem komentarze za plecami, coś w stylu "wkładaj, wkładaj, ja se wyciągnę". Zapytałem się o co dzodzi. Kurier w chamski sposób powiedział, że nie może później wyciągnąć paczki. Odpowiedziałem kurierowi, że skoro ją wsadziłem to pewnie będzie mógł ją wyciągnąć. Wyciągnąłem paczkę z paczkomatu i zapytałem kuriera, czy może mi pomóc i pokazać, gdzie się wybiera rozmiar skrzynki. Odburknął i powiedział, że on nie jest od tego, żeby mi pokazywać takie rzeczy. W trakcie rozmowy skrzynka została zamknięta i nie mogłem już nadać paczki.To wszystko to nic bo najgorsze miało dopiero nadejść. Doszedłem do wniosku,że wrócę do paczkomatu później i wyślę ją jeszcze raz po zapoznaniu z instrukcją wyboru rozmiaru skrzynki. Kurier Inpostu nie dawał za wygraną i zwyzywał mnie od baranów i debili. Cały czas zwracał się do mnie na Ty. Kolega kuriera jak zobaczył co się dzieje nagle zniknął, wcześniej próbując uspokoić bezczelnego pracownika Inpost. Poinformowałem kuriera, że jest w pracy i odpowie za zwyzywanie mnie od debili i baranów. Odpowiedział mi, że gów... mu zrobię, bo nie jestem w stanie mu tego udowodnić. Pod koniec chyba zrozumiał swoją sytuację bo zaproponował, że zabierze mi paczkę.... Odmówiłem. Obawiam się,że gdybym nie odjechał spod paczkomat możliwe, że zostałbym pobity przez kuriera Inpost. Piszę to z pełną powagą. Numer rejestracyjny samochodu kuriera to WU1298L. Incydent miał miejsce pod paczkomatem ul. Siewna 17 około godziny 15.20. Słyszałem, że Pan prezes Rafał Brzóska nagrodził kiedyś kuriera, który znalazł portfel w godzinach pracy... Jestem ciekawy jak Pan prezes nagrodzi kuriera za zwyzywanie klienta od debili i baranów nie wspominając już o zwrotach na "Ty". Nie polecam tej firmy. Nie będę korzystał z usług firmy Inpost, biorąc pod uwagę jak niezróważonych emocjonalnie zatrudnia pracowników. Kiedyś może dojść do tragedii. Z wysyłki zrezygnowałem.
  Maciej Ł, 4 maja 2022

  O firmie kurierskiej InPost

  Inpost to Polski operator logistyczny najbardziej znany z usług związanych z obsługą paczkomatów. Z danych które odnajdziemy w sieci aktualnie dysponuje siatką około 13 tysięcy paczkomatów – bardzo wygodnego systemu przesyłek, który umożliwia klientom elastyczny dobór miejsca oraz czasu odbioru zamówionych przesyłek. Paczkomaty czynne są całą dobę i to klient wybiera lokalizację oraz termin – o ile dana przesyłka została już dostarczona pod wskazany podczas realizacji zlecenia punkt docelowy.

  Inpost debiutował na rynku pocztowym w 2006 roku i w ciągu kilku lat zdobył wysoką pozycję. Obecnie Inpost odszedł od tradycyjnej formy kolportażu i skupiono się na szeroko rozwijającym rynku e-commarce. W swojej ofercie mają między innymi szerzej opisane paczkomaty ale również przesyłki kurierskie, usługi outsourcingowe, oferty dla klientów allegro czy możliwość wykupienia usług w ramach abonamentu.

  Jak dodać opinie o kurierze InPost?

  Jeżeli korzystałeś bądź korzystałaś z usług Inpost i chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami warto wypełnić zamieszczony na stronie GlobKurier.pl. formularz dotyczący oceny tego operatora. Dodaj opinie o InPost w kilka chwil. Otwórz i uzupełnij formularz oceny, a następnie wyślij komentarz. Twoja opinia o InPost pojawi się wówczas w rankingu. 

  Przesyłki kurierskie InPost w GlobKurier.pl

  Bardzo prosto i łatwo można nadać paczkę za pośrednictwem brokera usług kurierskich jakim jest GlobKurier.pl. Wystarczy odwiedzić stronę przewoźnika InPost i tam znajdziemy najważniejsze informacje odnośnie tego jak przygotować się do wysyłki. Możliwe parametry/gabaryty, wycena wysyłki, aktywne usługi – możemy podejrzeć również dostępne i funkcjonujące terminale InPost. Po zrealizowanej usłudze wysyłki paczki nie zapomnij dodać opinii o InPost, by na bieżąco dzielić się doświadczeniami. 

  Jak zamówić kuriera Inpost za pośrednictwem GlobKurier.pl?

  Cały proces dotyczący zamówienia kuriera InPost opisaliśmy szczegółowo na naszym blogu – https://www.globkurier.pl/porady/jak-wyslac-paczke-kurierem-inpost. Znajdziemy tam cały instruktaż co robić krok po kroku. Przy okazji korzystania z asysty dodatkowo załapać możemy kody rabatowe na przesyłki krajowe i międzynarodowe.

  Śledzenie przesyłki InPost z GlobKurier.pl

  Po wizycie kuriera/wysłaniu przesyłki mamy oczywiście opcję jej śledzenia. Po wpisaniu numeru zamówienia lokalizujemy naszą paczkę – taką sposobność mamy wchodząc na podstronę śledzenia przesyłki InPost. 

  Podsumowanie informacji i InPost

  InPost rozpoczął swoją działalność w 2006 roku, a obecnie jest to czołowy, niezależny operator logistyczny, który przoduje wśród polskich firm. Może pochwalić się imponującym zapleczem technologicznym, dzięki czemu sprawnie świadczy usługi na ternie Polski. Dostawa kurierska realizowana przez InPost obejmuje zarówno paczki, jak i przesyłki listowe. Firma InPost doceniana jest przez klientów, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości usług krajowych zamów kuriera InPost przez GlobKurier.pl. Pełna oferta dostępna na stronie: Kurier InPost.