Opinie FedEx

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy FedEx? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier FedEx

Logo
3.1
Ocena na podstawie 456 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
Logo
3.1
Ocena na podstawie 456 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Zanim zamówisz kuriera FedEx, przekonaj się jakie opinie o FedEx, mają użytkownicy. Opinie o FedEx powiedzą Ci, jakie usługi są najpopularniejsze i spełniają oczekiwania klientów, a co ich rozczarowało. Jeśli korzystałeś z tej firmy, możesz zostawić opinie o kurierze FedEx. Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby móc ocenić firmę FedEx.

Kurier FedEx opinie

Filtruj

Kurier FedEx – najważniejsze informacje

Jedna z najpopularniejszych firm kurierskich realizująca głównie transport drogowy i lotniczy. Historia FedEx sięga 1965 roku kiedy Frederick W. Smith zaprojektował cały system szybkiego i bezpiecznego dostarczania priorytetowych przesyłek. Obecnie flota FedEx składa się z 70 samolotów oraz 25 000 samochodów dostawczych. W jaki sposób tak duży rozwój wpłynął na jakość świadczonych usług? Nadawałeś paczkę za pośrednictwem FedEx? Podziel się z nami opinią na temat firmy i oceń kuriera FedEx w rankingu kurierów.

Opinie o FedEx – jak dodać ocenę do rankingu?

Nie musisz być klientem GlobKurier.pl aby dodać opinie o FedEx. Jeżeli korzystałeś z usług tego przewoźnika naciśnij przycisk oceń kuriera i uzupełnij formularz. Wybierasz rodzaj transportu i przesyłki oraz skąd i dokąd była nadawana. Dodatkowo przyznajesz punkty w postaci gwiazdek za szybkość, koszt transportu, a także informację czy poleciłbyś innym usługi danej firmy kurierskiej. Wysyłałeś z FedEx? Nie czekaj już teraz wystaw opinie o przewoźniku.

Firma FedEx w Globkurier.pl

W GlobKurier.pl z firmą FedEx wyślesz w kraju kopertę, paczkę, paletę EURO i przesyłkę dłużycową. Ceny usług rozpoczynają się od 9,89 zł (cena netto bez opłaty paliwowej) w ofercie dla firm. Chcesz uzyskać jeszcze lepsze stawki na wysyłki? Sprawdź cennik biznesowy i skontaktuj się z nami. W GlobKurier.pl z FedEx klienci wysyłają również za granicę. Jedne z najpopularniejszych destynacji to Anglia, Norwegia, Niemcy, USA i Australia. Wystaw opinię o FedEx bez względu na to czy nadawałeś przesyłkę krajową czy był to transport międzynarodowy.

Jak zamówić kuriera FedEx za pośrednictwem GlobKurier.pl?

To bardzo proste. W pierwszym punkcie musisz wycenić przesyłkę korzystając z szybkiej wyceny. W znajdujące się na stronie pola wpisujesz wartości jakie posiada Twoja paczka. Następnie po wybraniu destynacji (kraju nadania i doręczenia) i kliknięciu przycisku wyceń przesyłkę wyświetlą się dostępne usługi kurierskie. Z ofert wybieramy firmę kurierską FedEx. Wystaw opinie o FedEx w rankingu gdy tylko Twoja przesyłka trafi do odbiorcy. Jeżeli napotkasz jakieś problemy też nie wahaj się podzielić oceną z innymi użytkownikami.

Monitorowanie paczki FedEx z GlobKurier.pl

Śledź paczkę FedEx z GlobKurier.pl. Wejdź na stronę Śledzenie przesyłki FedEx wklej numer zamówienia i monitoruj na bieżąco status Twojej przesyłki.

FedEx - podsumowanie

Firma FedEx doceniana jest przez klientów na całym świecie i postrzegana jako lider w branży kurierskiej. Rocznie obsługuje ponad 210 mln przesyłek w całej Europie. Funkcjonuje od ponad 35 lat. Łączy ludzi i możliwości, a klientom oferuje dostęp do największej w skali światowej sieci przesyłek lotniczych oraz niezrównaną europejską sieć drogową. Firma obsługuje przesyłki z ponad 220 krajów i terytoriów na całym świecie. Flota jej pojazdów liczy 25 000 samochodów dostawczych i busów oraz ponad 6500 ciężarówek i przyczep. FedEx obsługuje 78 różnych lotnisk i dysponuje około 70 samolotami. Oferta FedEx dostosowana jest do potrzeb klientów indywidualnych oraz biznesowych. Niezależnie czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, możesz w atrakcyjne cenie zamówić kuriera FedEx przez GlobKurier.pl. Pełną ofertę usług FedEx znajdziesz na stronie: Kurier FedEx