• Opinie FedEx

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy FedEx? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Kurier FedEx

  Logo
  3.1
  Ocena na podstawie 535 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  3.1
  Ocena na podstawie 535 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Zanim zamówisz kuriera FedEx, przekonaj się jakie opinie o FedEx, mają użytkownicy. Opinie o FedEx powiedzą Ci, jakie usługi są najpopularniejsze i spełniają oczekiwania klientów, a co ich rozczarowało. Jeśli korzystałeś z tej firmy, możesz zostawić opinie o kurierze FedEx. Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby móc ocenić firmę FedEx.

  Kurier FedEx opinie

  Filtruj

  FedEx
  Ocena Ogólna: 1.3
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Opinia:
  Najgorsza firma kurierska z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Totalna porażka, nie polecam nikomu i przestrzegam przed korzystaniem z ich usług. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy, a gdyby kiedykolwiek pojawiła się tylko możliwość dostawy za ich pomocą, zrezygnuje z takiej przesyłki. Zdecydowanie wolę dopłacić innej firmie niż przyczyniać się do dorobku tych oszutów i złodziei. Firma postępuje niezgodnie ze swoimi własnymi wytycznymi, w których jak wół jest napisane, że ewentualne opłaty celne pobiera kurier podczas dostawy przesyłki. Dodam, ze sama byłam jedynie adresatem przesyłki, a osobą która podpisywała dokumenty do odprawy przesyłki i była właściwym importerem (a też w celach na własny użytek) był mój brat. Natomiast firma FEDEX mając w dupie wszelkie normy prawne i zasady nie omieszkała wysyłać do mnie wezwań do zapłaty za fakturę wystawioną z dupy po dostarczeniu przesyłki. Dodam, że faktury i wezwania firma wysyłała bez wskazania numeru domu, listem zwykłym (parodia biorąc pod uwagę, że nic nie przyszło drogą elektroniczną, ani poprzez ich kuriera), nie mieli więc żadnej gwarancji, ze faktury doszły. Ba, wręcz chyba miały nie dojść i mieli w zamiarze wydoić mnie z kasy poprzez komornika, bo list doszedł tylko dlatego, ze listonosz doskonale wie gdzie mieszkam. Warto zauważyć, ze listy te dochodzily po 3 tygodniach, kiedy to już termin płatności dawno upłynął, Co więcej z firmą nie da się skontaktować w żaden sposób. Ani poprzez infolinie, ani mailowo, ani przez social media. Podczas gdy zachęcają do kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy. Adresy z których odpowiadali podczas odprawy celnej przestały nagle funkcjonować. Zatem odradzam serdecznie. Firmie życzę żeby splajtowała, spłonęła i znikła z powierzchni ziemi sponiewierana wysokością odszkodowań, do których wypłaty zostanie zobligowana. A jeśli ktoś jest chętny do pozwu zbiorowego, zapraszam do kontaktu, chętnie się przyłączę, bo z takim gównem i syfem jeszcze do czynienia nie miałam. Amen.
  Marta, 7 lutego 2023

  Kurier FedEx – najważniejsze informacje

  Jedna z najpopularniejszych firm kurierskich realizująca głównie transport drogowy i lotniczy. Historia FedEx sięga 1965 roku kiedy Frederick W. Smith zaprojektował cały system szybkiego i bezpiecznego dostarczania priorytetowych przesyłek. Obecnie flota FedEx składa się z 70 samolotów oraz 25 000 samochodów dostawczych. W jaki sposób tak duży rozwój wpłynął na jakość świadczonych usług? Nadawałeś paczkę za pośrednictwem FedEx? Podziel się z nami opinią na temat firmy i oceń kuriera FedEx w rankingu kurierów.

  Opinie o FedEx – jak dodać ocenę do rankingu?

  Nie musisz być klientem GlobKurier.pl aby dodać opinie o FedEx. Jeżeli korzystałeś z usług tego przewoźnika naciśnij przycisk oceń kuriera i uzupełnij formularz. Wybierasz rodzaj transportu i przesyłki oraz skąd i dokąd była nadawana. Dodatkowo przyznajesz punkty w postaci gwiazdek za szybkość, koszt transportu, a także informację czy poleciłbyś innym usługi danej firmy kurierskiej. Wysyłałeś z FedEx? Nie czekaj już teraz wystaw opinie o przewoźniku.

  Firma FedEx w Globkurier.pl

  W GlobKurier.pl z firmą FedEx wyślesz w kraju kopertę, paczkę, paletę EURO i przesyłkę dłużycową. Ceny usług rozpoczynają się od 9,89 zł (cena netto bez opłaty paliwowej) w ofercie dla firm. Chcesz uzyskać jeszcze lepsze stawki na wysyłki? Sprawdź cennik biznesowy i skontaktuj się z nami. W GlobKurier.pl z FedEx klienci wysyłają również za granicę. Jedne z najpopularniejszych destynacji to Anglia, Norwegia, Niemcy, USA i Australia. Wystaw opinię o FedEx bez względu na to czy nadawałeś przesyłkę krajową czy był to transport międzynarodowy.

  Jak zamówić kuriera FedEx za pośrednictwem GlobKurier.pl?

  To bardzo proste. W pierwszym punkcie musisz wycenić przesyłkę korzystając z szybkiej wyceny. W znajdujące się na stronie pola wpisujesz wartości jakie posiada Twoja paczka. Następnie po wybraniu destynacji (kraju nadania i doręczenia) i kliknięciu przycisku wyceń przesyłkę wyświetlą się dostępne usługi kurierskie. Z ofert wybieramy firmę kurierską FedEx. Wystaw opinie o FedEx w rankingu gdy tylko Twoja przesyłka trafi do odbiorcy. Jeżeli napotkasz jakieś problemy też nie wahaj się podzielić oceną z innymi użytkownikami.

  Monitorowanie paczki FedEx z GlobKurier.pl

  Śledź paczkę FedEx z GlobKurier.pl. Wejdź na stronę Śledzenie przesyłki FedEx wklej numer zamówienia i monitoruj na bieżąco status Twojej przesyłki.

  FedEx - podsumowanie

  Firma FedEx doceniana jest przez klientów na całym świecie i postrzegana jako lider w branży kurierskiej. Rocznie obsługuje ponad 210 mln przesyłek w całej Europie. Funkcjonuje od ponad 35 lat. Łączy ludzi i możliwości, a klientom oferuje dostęp do największej w skali światowej sieci przesyłek lotniczych oraz niezrównaną europejską sieć drogową. Firma obsługuje przesyłki z ponad 220 krajów i terytoriów na całym świecie. Flota jej pojazdów liczy 25 000 samochodów dostawczych i busów oraz ponad 6500 ciężarówek i przyczep. FedEx obsługuje 78 różnych lotnisk i dysponuje około 70 samolotami. Oferta FedEx dostosowana jest do potrzeb klientów indywidualnych oraz biznesowych. Niezależnie czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, możesz w atrakcyjne cenie zamówić kuriera FedEx przez GlobKurier.pl. Pełną ofertę usług FedEx znajdziesz na stronie: Kurier FedEx