Opinie FedEx

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy FedEx? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier FedEx

3.4
Ocena na podstawie 323 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
3.4
Ocena na podstawie 323 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Zanim zamówisz kuriera FedEx, przekonaj się jakie opinie o FedEx, mają użytkownicy. Opinie o FedEx powiedzą Ci, jakie usługi są najpopularniejsze i spełniają oczekiwania klientów, a co ich rozczarowało. Jeśli korzystałeś z tej firmy, możesz zostawić opinie o kurierze FedEx. Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby móc ocenić firmę FedEx.

Kurier FedEx opinie

Filtruj

Kurier FedEx – najważniejsze informacje

Jedna z najpopularniejszych firm kurierskich realizująca głównie transport drogowy i lotniczy. Historia FedEx sięga 1965 roku kiedy Frederick W. Smith zaprojektował cały system szybkiego i bezpiecznego dostarczania priorytetowych przesyłek. Obecnie flota FedEx składa się z 70 samolotów oraz 25 000 samochodów dostawczych. W jaki sposób tak duży rozwój wpłynął na jakość świadczonych usług? Nadawałeś paczkę za pośrednictwem FedEx? Podziel się z nami opinią na temat firmy i oceń kuriera FedEx w rankingu kurierów.

Opinie o FedEx – jak dodać ocenę do rankingu?

Nie musisz być klientem GlobKurier.pl aby dodać opinie o FedEx. Jeżeli korzystałeś z usług tego przewoźnika naciśnij przycisk oceń kuriera i uzupełnij formularz. Wybierasz rodzaj transportu i przesyłki oraz skąd i dokąd była nadawana. Dodatkowo przyznajesz punkty w postaci gwiazdek za szybkość, koszt transportu, a także informację czy poleciłbyś innym usługi danej firmy kurierskiej. Wysyłałeś z FedEx? Nie czekaj już teraz wystaw opinie o przewoźniku.

Firma FedEx w Globkurier.pl

W GlobKurier.pl z firmą FedEx wyślesz w kraju kopertę, paczkę, paletę EURO i przesyłkę dłużycową. Ceny usług rozpoczynają się od 9,89 zł (cena netto bez opłaty paliwowej) w ofercie dla firm. Chcesz uzyskać jeszcze lepsze stawki na wysyłki? Sprawdź cennik biznesowy i skontaktuj się z nami. W GlobKurier.pl z FedEx klienci wysyłają również za granicę. Jedne z najpopularniejszych destynacji to Anglia, Norwegia, Niemcy, USA i Australia. Wystaw opinię o FedEx bez względu na to czy nadawałeś przesyłkę krajową czy był to transport międzynarodowy.

Jak zamówić kuriera FedEx za pośrednictwem GlobKurier.pl?

To bardzo proste. W pierwszym punkcie musisz wycenić przesyłkę korzystając z szybkiej wyceny. W znajdujące się na stronie pola wpisujesz wartości jakie posiada Twoja paczka. Następnie po wybraniu destynacji (kraju nadania i doręczenia) i kliknięciu przycisku wyceń przesyłkę wyświetlą się dostępne usługi kurierskie. Z ofert wybieramy firmę kurierską FedEx. Wystaw opinie o FedEx w rankingu gdy tylko Twoja przesyłka trafi do odbiorcy. Jeżeli napotkasz jakieś problemy też nie wahaj się podzielić oceną z innymi użytkownikami.

Monitorowanie paczki FedEx z GlobKurier.pl

Śledź paczkę FedEx z GlobKurier.pl. Wejdź na stronę Śledzenie przesyłki FedEx wklej numer zamówienia i monitoruj na bieżąco status Twojej przesyłki.

FedEx - podsumowanie

Firma FedEx doceniana jest przez klientów na całym świecie i postrzegana jako lider w branży kurierskiej. Rocznie obsługuje ponad 210 mln przesyłek w całej Europie. Funkcjonuje od ponad 35 lat. Łączy ludzi i możliwości, a klientom oferuje dostęp do największej w skali światowej sieci przesyłek lotniczych oraz niezrównaną europejską sieć drogową. Firma obsługuje przesyłki z ponad 220 krajów i terytoriów na całym świecie. Flota jej pojazdów liczy 25 000 samochodów dostawczych i busów oraz ponad 6500 ciężarówek i przyczep. FedEx obsługuje 78 różnych lotnisk i dysponuje około 70 samolotami. Oferta FedEx dostosowana jest do potrzeb klientów indywidualnych oraz biznesowych. Niezależnie czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, możesz w atrakcyjne cenie zamówić kuriera FedEx przez GlobKurier.pl. Pełną ofertę usług FedEx znajdziesz na stronie: Kurier FedEx