Opinie DHL

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy DHL? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier DHL

4.1
Ocena na podstawie 419 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
4.1
Ocena na podstawie 419 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Doręczenie przesyłki to wieloetapowy proces, za który odpowiada wiele osób. Na etapie pierwszej i ostatniej mili najważniejszy jest kurier. Dlatego warto wybrać najlepszego. Poniżej znajdziesz opinie o DHL od osób, które skorzystały z usług tej firmy. Przekonaj się, czy DHL będzie również najlepszym wyborem dla Ciebie.

Kurier DHL opinie

Filtruj

DHL
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Już drugi raz DHL pokazał swoją ignorancję w stosunku do klienta. Firma przesyła powiadomienie, że Kurier zgłosi się w danym dniu tak jak np. dzisiaj 05.01.2021 pomiędzy godz. 12:00 A 17:00 a on mało, że się nie pojawia to nawet nie raczy o tym klienta powiadomić. Klient zwalnia się wcześniej z pracy (oczywiście musi ten czas potem odpracować) czeka na kuriera a ten go olewa całkowicie. Kontakt z DHL jest utrudniony tak, że przeciętny klient nie ma szans dokopać się do konsultanta tej Firmy pomimo, że jest na ich Witrynie DHL24.PL E-Formularz to i tak nie masz pewnych danych bez których formularz zostanie i tak odrzucony. Dziś znów nie zjawił się Kurier DHL- przewóz Białystok-Kazimierza Wielka nr przesyłki: 23154930250. Po wielu minutach słuchania automatu odsyłający ponownie do E-Formularza z którego nic nie wynika odezwał się w końcu konsultant, który przekierunkował przesyłkę z 05.01.2021 na 07.01.2021 tyle, że dziś zwolniłem się u szefa z pracy i zmarnowałem czekając od 12:00 do 17:00 bez rezultatu pół dnia i teraz znów będę musiał zamienić się w pracy na inne godziny gdyż kurier ma przyjechać 07.01.2021 do godz. 12:00. Następny dzień w plecy. Jeżeli Firma nie potrafi być uczciwa w stosunku do klienta to powinna zrezygnować z świadczenia takich usług. A perfidią jest to, że mając mój numer telefonu oraz adres mailowy nie raczą nawet powiadomić, że kurier ot tak po prostu nie przyjedzie. Ludzie.... Z daleka od takiej firmy dhl z małej litery bo nie zasługują na dużą.
goombay, 5 stycznia 2021

O firmie kurierskiej DHL

Jedna z najpopularniejszych firm kurierskich realizująca w GlobKurier.pl krajowe wysyłki. Powstała w 1969 roku za sprawą Dalsey’a Hillbloma i Lynna – trzech współzałożycieli. Ze względu na problematyczne działanie poczty w tamtym czasie rozwój tego biznesu był natychmiastowy. Do dzisiaj przewoźnik DHL to jeden z gigantów w swojej branży. Dla DHL najważniejszą, priorytetową wartością była i jest obecnie szybkość (nawet na dalekich destynacjach) w doręczeniu paczki od nadawcy do odbiorcy. Czy rzeczywiście kurier może pochwalić się dbałością o ten aspekt podczas dostawy? Jeżeli korzystałeś z usług i chcesz pozostawić swoją ocenę wystawiając opinię o firmie DHL skorzystaj z naszego formularza.

Jak dodać opinie o kurierze DHL?

Chcesz dodać opinie o kurierze DHL? Nic prostszego! Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz oceny przewoźnika DHL określając kilka istotnych parametrów takich jak szybkość doręczenia czy koszt transportu. Dodatkowo wskaż rodzaj przesyłki i miejsca skąd i dokąd była ona realizowana. Podziel się z innymi użytkownikami własnym doświadczeniem wysyłkowym. Ocena przewoźnika przyczyni się do zdobycia najistotniejszych informacji o wszystkich usługach firmy DHL. Aby ocenić przewoźnika DHL w rankingu kurierów nie musisz być klientem GlobKurier.pl.

Przesyłki kurierskie DHL w GlobKurier.pl

Z przewoźnikiem DHL wyślemy koperty, niewielkie przesyłki, paczki oraz palety (EURO i przemysłowe). Ceny usług w ofercie dla firm rozpoczynają się od 10,95 zł (cena netto bez opłaty paliwowej). Jeżeli chcesz zgłosić się po ofertę dla Twojego biznesu sprawdź cennik i napisz do nas. W ramach usługi oferowane są również różne opcje dodatkowe takie jak pobranie, ubezpieczenie, powiadomienia o doręczeniu itp.

Jak zamówić kuriera DHL za pośrednictwem GlobKurier.pl?

Spodobały Ci się opinie o DHL i chcesz skorzystać z usług tej firmy? Wejdź na szybką wycenę paczki z GlobKurier.pl, wpisz destynację, parametry i wybierz przewoźnika z dostępnych opcji. Przejdź przez intuicyjny proces zamówienia paczki i potwierdź chęć realizacji usługi. Kurier DHL realizuje również tak zwane szybkie doręczenie do określonej godziny. Po potwierdzeniu i opłaceniu zamówienia czekaj na kuriera!   

Śledzenie przesyłki DHL z GlobKurier.pl

Zamawiając kuriera DHL za pośrednictwem GlobKurier.pl masz możliwość monitorowania swojej przesyłki od momentu złożenia zamówienia aż do chwili dostarczenia paczki do odbiorcy. Więcej informacji o śledzeniu paczki znajdziesz tutaj: Śledzenie paczek DHL, monitorowanie przesyłek | Globkurier.pl

DHL podsumowanie

Firma kurierska DHL działa już od ponad 50 lat i obsługuje globalny rynek. Dostarcza przesyłki krajowe oraz międzynarodowe do różnych zakątków świata. Wieloletnie doświadczenie spedycyjne pozwala na realizacje wszelkiego typu zamówień. Firma DHL nieraz wspierała logistykę produkcji filmowych lub pracowała przy innych wymagających projektach. Nie bez powodu doceniana jest przez klientów biznesowych oraz indywidualnych, o czym świadczą liczne nagrody oraz wyróżnieniami. Jeśli chcesz skorzystać z usług DHL w atrakcyjnych cenach, możesz zamówić kuriera za pośrednictwem GlobKurier.pl. Pełna oferta DHL dostępna na stronie: Kurier DHL.