Menu

Ceny w GlobKurier.pl

Cena przesyłki zależy od wielu czynników, ogromne znacznie ma nie tylko rozmiar i waga przesyłki, ale również kraj nadania oraz odbioru. Na cenę wpływa również wybrana forma transportu przesyłki. Transport morski i lotniczy jest droższy niż transport drogowy. Należy również wziąć pod uwagę, czy zostanę wybrane jakieś opcje dodatkowe, jak doręczenie terminowe do określonej godziny, czy ubezpieczanie przesyłki. W GlobKurier dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny było niskie i konkurencyjne.

Do ceny przesyłki kurierskiej dolicza się także podatek VAT (23%), gdy wysyłasz ją jako osoba prywatna, oraz opłatę paliwową, która wynosi zwykle od 10% do 33%.

Aktualne stawki opłaty paliwowej znajdziesz na: https://www.globkurier.pl/faq/oblicz-koszty-przesylki

Ile będzie kosztować przesyłka?

Jeśli chcesz poznać cenę swojej przesyłki, wystarczy, że skorzystasz z możliwości szybkiej wyceny.

szybka wycena

Po wybraniu kraju nadania oraz odbioru i wymiarów przesyłki należy kliknąć “wyszukaj ofert kurierów”, a system wygeneruje listę rekomendowanych kurierów. Przy każdym z oferowanych kurierów podane są dwie ceny, cena netto oraz brutto. W cenę brutto zawiera opłatę paliwową i jest końcową ceną za zamówienie, bez opcji dodatkowych. Usługi dodatkowe, które mogą wpłynąć na cenę przesyłki, wybiera się w trakcie składania zamówienia. Cena za zamówienie jest obliczana na bieżąco i wyświetla po bocznej stronie formularza zamówienia.

Czy są dostępne jakieś cenniki?

W naszym serwisie można również sprawdzić ceny nie tylko korzystając z szybkiej wyceny, ale w cennikach dostępnych na stronach.

Poszczególne cenniki:

Czy ceny można negocjować?

Jeśli zarejestrowałeś się w naszym serwisie, jako klient biznesowy, a do tego wysyłasz regularnie duże ilości przesyłek, możesz się z nami skontaktować w celu wynegocjowania lepszych stawek. Również w przypadku wysyłek wymagających indywidualnej wyceny, takich jak fracht morski, niektóre przesyłki niestandardowe ceny mogą być negocjowane.

Pamiętaj! 

Rejestracja w GlobKurier.pl jest całkowicie za darmo!