Menu

Palety i frachty do Gruzji

Obniż koszty przesyłek paletowych i drobnicowych za granicę.

Skorzystaj z profesjonalnego operatora logistycznego i zaoszczędź 
do 80% swojego czasu.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

Cennik przesyłek paletowych i drobnicowych do Gruzji:

 

 

Obsługujemy w transporcie do Gruzji następujące gabaryty:

 

 

 

Ilość palet
Metr przestrzeni ładunkowej
Waga (kg)
Maksymalna wartość przesyłki
Dostawa do następujących miast
1
0,4
500
5100 €
2
0,8
1000
10200 €
3
1,2
1600
15300 €
4
1,6
2000
20400 €
Ghezi
5
2
2500
25500 €
Tbilisi
6
2,4
3000
30600 €
7
2,8
3500
35700 €
8
3,2
4000
40800 €
9
3,6
4500
45900 €
10
4
5000
51000 €
Prezentowane ceny netto nie uwzględniają opłaty paliwowej.
Transport odbywa się ze standardowym ubezpieczeniem w konwencji CMR.
Cena zawiera standardowy czas załadunku i rozładunku od pon. do pt. 08:00 – 17:00

Przesyłka paletowa do Gruzji

Gruzja to państwo położone w Kaukazie Południowym graniczące od północy z Rosją, od południa z Turcją i Armenią a od wschodu z Azerbejdżanem. Specyficzna lokalizacja kraju czyni go wyjątkowym miejscem wartym zobaczenia. Jednak kraj ten staje się coraz częstszym partnerem biznesowym, dlatego w GlobKurier.pl możesz w atrakcyjnej cenie zamówić transport przesyłki paletowej właśnie do Gruzji. Warto jednak pamiętać, że Gruzja nie należy do Unii Europejskiej, dlatego wymiana handlowa z tym krajem wymaga pewnego przygotowania. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, a na pewno Twoja przesyłka do Gruzji zostanie dostarczona bezproblemowo.

Przesyłka paletowa do Gruzji - niezbędne dokumenty

Gruzja jest krajem nienależącym do Unii Europejskiej. Wysyłając przesyłkę do kraju spoza Unii, w tym również do Gruzji, należy w pierwszej kolejności przygotować niezbędną dokumentację. Prawidłowo przygotowane dokumenty oraz przestrzeganie procedur i przepisów celnych gwarantują bezproblemową odprawę celną. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z dokumentami oraz odprawą celną zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta: kontakt@globkurier.pl lub (22) 300 16 21.

Dokumenty potrzebne przy przesyłkach do Gruzji: 

  • faktura handlowa w języku angielskim,
  • specyfikacja lub packing list,
  • specyfikacja celna w języku rosyjskim – „РАЗБИВКА” zawierająca dane towaru: ilość, waga brutto, waga netto, wartość, kod celny

Odprawa celna eksportowa oraz odprawa graniczna nie wymaga dodatkowych dokumentów (świadectwa sanitarnych, atestów itp.)

Palety i frachty do Gruzji - pozostałe koszty

Koszty wjazdu na terminal SVH w kraju odbiorcy oraz koszty odprawy celnej importowej nie są wliczone w stawkę. Są to koszty, które pokrywa odbiorca przesyłki. 

Postój na terminalu celnym do 24 h wliczony w stawkę, za każdą następną rozpoczętą dobę przestoju koszty wynoszą 150 EUR/doba.

Wysyłka przesyłki zawierającej towary niebezpieczne ADR do Gruzji wiąże się z dodatkową dopłatą. 

W tym celu skontaktuj się z nami kontakt@globkurier.pl

Ogrnaniczenia w wysyłce do Gruzji

W Gruzji wymogi odnośnie zawartości przesyłki są zbliżone do standardów europejskich. Zabroniona jest wysyłka: materiałów propagandowych uderzających w wizerunek kraju, leków i innych preparatów medycznych, na które nie mamy pozwolenia Ministerstwa Zdrowia Gruzji, preparatów na bazie hormonów i krwiopochodnych oraz pojemników aerozolowych. Zakaz obejmuje także banknoty, monety, waluty, przedmioty wartościowe, dokumenty, biżuterię, kamienie szlachetne. 

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!