Menu

Paczki i przesyłki do Austrii - flaga Austrii

Paczka do Wiednia, przesyłki kurierskie z Polski 

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Wiednia
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak wysłać paczkę do Wiednia?

Aby dokonać wyceny paczki na trasie Polska – Wiedeń, Wiedeń – Polska, zapraszamy do skorzystania z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzą Państwo firmę, przygotujemy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Wiednia. 

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Paczka do Wiedeń

Wiedeń to stolica i największe miasto Austrii, znajduje się w północno-wschodniej  części kraju, nad Dunajem. Ze względu na długoletnią historię tego miasta jest ono ośrodkiem administracyjnym, przemysłowym, handlowo-usługowym, akademickim, turystycznym i kulturalnym o znaczeniu międzynarodowym. Wiedeń stanowi najważniejszy węzeł drogowy, kolejowy oraz lotniczy Austrii. Wszystkie te cechy spowodowały, że zapotrzebowanie na przesyłki do Wiednia jest ogromne. GlobKurier.pl jako nowoczesny serwis przesyłek kurierskich wychodzi naprzeciw tym potrzebom, dlatego oferuje Państwu w pełni profesjonalną obsługę każdego rodzaju przesyłek do Wiednia.

Śledzenie paczki do Wiednia

Przesyłka do Wiednia ze względu na swoją wartość oraz dystans trasy jest odpowiednio nadzorowana. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy paczka do Wiednia, oraz do Austrii znajdzie się w docelowym miejscu. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, DHL, FedEx, DPD, co gwarantuje dotarcie paczki do Wiednia.

Paczki i przesyłki do Wiednia - stolicy Austrii

Ubezpieczenie przesyłki do Wiednia

Przewoźnicy, z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowane firmy. Biorąc pod uwagę zaistniałe możliwe zdarzenia losowe zapraszamy do rozpatrzenia oferty dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia, przesyłka do Austrii, a dokładniej również paczka do Wiednia, zostanie opłacona z ubezpieczenia.

Sprawdź, co możesz wysłać w przesyłce do Wiednia

Paczka do Austrii nie może zawierać żywych i martwych zwierząt (takich jak psy i koty, ptaki i drób), gatunków zagrożonych, roślin i cebulek, mięsa i przetworów z niego, a także siana i słomy (nawet jeśli przeznaczone są do pakowania). Problem też będzie, gdy paczka do Wiednia zawiera broń palną, amunicję, materiały wybuchowe oraz pornograficzne. W przypadku powstałych pytań zapraszamy do kontaktu.

                                                        Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Wiednia