• Flaga Niemiec

  Paczki i przesyłki do Berlina – cennik przesyłek kurierskich do Berlina

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Berlina
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

  Jak nadać paczkę do Berlina?

  Aby dokonać wyceny paczki na trasie Polska – Berlin, Berlin – Polska, zapraszamy do skorzystania z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzą Państwo firmę, przygotujemy dla Państwa specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Berlina. 

  Sprawdź cenę przesyłki do Niemiec.

  Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do Niemiec

  Berlin

  Berlin to stolica i największe miasto Niemiec. Zajmuje powierzchnię 890 km2. I zamieszkuje je blisko 3,5 mln osób. Berlin leży we wschodniej części kraju, nad rzeką Sprewą i Hawelą około 90 km od granicy z Polską. To ważny ośrodek gospodarczy i finansowy. Dominuje tu przemysł elektroniczny, maszynowy, środków transportu i odzieżowy. Berlin to również ważny ośrodek handlowy organizujący międzynarodowe targi i wystawy o znaczeniu nie tylko lokalnym ale również i europejskim.

  Kurier do Berlina

  Berlin jako stolica Niemiec jest głównym miejscem wysyłek paczki do Niemiec. Znajduje się 90 km od granicy z Polską, jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, dominuje tutaj zarówno przemysł jak i organizowane są liczne targi międzynarodowe, co sprawia, że jest najczęstszym miejscem wysyłania paczek wśród naszych sąsiadów.

  Pomimo stosunkowo małej odległości oraz dużej częstotliwości wysyłania przesyłek udostępniamy możliwość śledzenia paczki online oraz poprzez SMS, gdyż każda każdy proceder wysyłania paczki jest w pewien sposób stresujący. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, DHL, FedEx, DPD, co gwarantuje dotarcie paczki do Berlina jak i na cały teren Niemiec.

  Ubezpiecz swoją przesyłkę od Berlina

  Biorąc pod uwagę zaistniałe możliwe zdarzenia losowe zapraszamy do rozpatrzenia oferty dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Ze względu na wartość paczki do Berlina oraz przesyłki do Niemiec warto zastanowić się nad zminimalizowaniem potencjalnych, w przypadku uszkodzenia przesyłka, paczka do Berlina zostanie odpowiednio zrekompensowana finansowo.

  Co nie może się znaleźć w przesyłce do Berlina?

  Niemcy należą do grupy państw Unii Europejskiej. W związku z tym procedura celna jest znacznie uproszczona, ponieważ przesyłki wędrujące z innego kraju należącego do UE nie są sprawdzane przez Urząd Celny. Istnieją przepisy mówiące, co i w jakich ilościach można przewieźć przez granicę. Paczka paczka do Niemiec nie może oczywiście zawierać:
  • narkotyków oraz substancji niebezpiecznych: wybuchowych, trujących, łatwopalnych
  • broni,
  • alkoholu,
  • wyrobów tytoniowych (które są dozwolone lecz tylko w odpowiedniej ilości oraz tylko i wyłącznie do użytku własnego)
  • leków (jeśli istnieje potrzeba ich przyjmowania, potrzebne będzie zaświadczenie lekarskie o tym informujące).

  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Berlina