Menu

Paczki i przesyłki do Mołdawii

Paczka do Kiszyniowa, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Kiszyniowa
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Kiszyniowa?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kiszyniowa skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kiszyniowa.

Do Kiszyniowa wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłka do Kiszyniowa, przesyłka do Mołdawii

Kiszyniów jest zarazem stolicą i największym ośrodkiem miejskim w Mołdawii. To miasto szybko się rozwija i liczy ponad 600 tys. mieszkańców. Ma walory turystyczne, ale i rozwija się pod względem gospodarczym. Bardzo dobrze funkcjonuje tu przemysł spożywczy, przetwórstwo warzyw i owoców, jak i inne gałęzie przemysłowe. Z uwagi na fakt, że Kiszyniów ma swoje międzynarodowe lotnisko oraz leży na linii Stambuł-Moskwa, jeśli chodzi o transport kolejowy, coraz częściej z Polski trafiają tam paczki. Kurier do Kiszyniowa zawieźć może taką paczkę transportem kołowym, koleją lub skorzystać z usługi ekspresowej przesyłki paczek do Kiszyniowa drogą lotniczą.

Jak nadać paczkę do Kiszyniowa?

Korzystając z usług GlobKurier.pl szybko i skutecznie zamówisz kuriera, jeśli będziesz chciał bez wychodzenia z domu wysłać paczkę czy przesyłkę do Kiszyniowa. Nie trać czasu na korzystanie z oferty stacjonarnie w wybranej firmie. Dzięki kurierom, z którymi współpracujemy, Twoje przesyłki szybko dotrą do adresata, a przy okazji skorzystasz z atrakcyjnej ceny. Dostarczamy tanie przesyłki do Kiszyniowa, także możesz zaoszczędzić na wyborze jednej z ofert na GlobKurier.pl. Porównuj propozycje kurierów, z którymi możesz podjąć współpracę.
Zwróć uwagę na fakt, że realizację przesyłek do Kiszyniowa zlecić możesz takim firmom, jak UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT i DPD. Oferujemy usługi kurierskie u różnych partnerów zarówno wtedy, gdy jesteś klientem prywatnym, jak i wówczas, gdy chcesz nadawać przesyłki międzynarodowe, w tym paczki do Kiszyniowa w ramach prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Kiszyniowa

Skorzystaj z szybkiej wyceny paczki, by dowiedzieć się, jak wygląda cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Kiszyniowa. Musisz jedynie zapakować swoją paczkę i zmierzyć ją oraz zważyć. Podaj jej dokładne wymiary i wagę, adres doręczenia i wysyłki, by system w kilka chwil podał Ci różne oferty cenowe na przesyłki międzynarodowe do Kiszyniowa. Dzięki współpracy GlobKurier.pl z różnymi firmami kurierskimi, możemy przygotować dla Ciebie również ofertę na stanie paczki do Kiszyniowa.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Kiszyniowa?

Chcesz wiedzieć, od czego zależy cena przesyłki? Kurier dostarczy ją taniej, jeśli zdecydujesz się na standardową drogę dotarcia przesyłki do adresata – tj. lądową. Droższe są paczki międzynarodowe przesyłane drogą lotniczą, w przypadku których jednak możesz liczyć na błyskawiczną realizację usługi.
Cena paczki do Kiszyniowa jest zależna od jej wielkości – jej dokładnych wymiarów oraz wagi. Sprawdź to na szybkiej wycenie paczki na GlobKurier.pl.

Śledzenie przesyłki do Kiszyniowa

Jeśli chcesz bezpiecznie wysłać paczki do Kiszyniowa i móc dowiedzieć się na poszczególnych etapach realizacji usługi, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, skorzystać z systemów firm kurierskich, z jakimi prowadzimy współpracę.
Przesyłki do Kiszyniowa nadasz bez wychodzenia z domu, bez względu na to, czy chcesz przesłać do znajomych w stolicy Mołdawii pakiet w papierowej kopercie, czy dużą paletę produktów w ramach prowadzonej działalności. Paczka do Kiszyniowa zawsze zostanie dostarczona w umówionym czasie.

Czego nie można wysłać w paczce do Kiszyniowa?

Przepisy celne obowiązujące w Mołdawii zabraniają pakowania do przesyłki do Kiszyniowa między innymi substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym kwasu, rtęci, petard, broni i sprzętu wojskowego. W paczce nie możesz umieścić alkoholu, papierosów czy żywności z krótkim terminem przydatności do spożycia.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kiszyniowa