Menu

Paczki i przesyłki do Bułgarii - flaga Bułgarii

Paczki i przesyłki do Sofii - cennik przesyłek kurierskich do Sofii

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Sofii
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Sofii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Sofii skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Sofii.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Sofia jako stolica Bułgarii jest największym miastem tego kraju. Miasto to leży w zachodniej części kraju, w śródgórskiej kotlinie, u stóp masywu Witoszy, zamieszkuje je aż 1,27 mln mieszkańców. 

Dla wszystkich, którzy chcą nadać paczkę do Sofii mamy specjalną ofertę – teraz możesz wysłać swoją paczkę bez wychodzenia z domu. Dodatkowo masz możliwość monitorowania swojej przesyłki on-line.

Zamów już teraz naszego kuriera i przekonaj się sam jak łatwo można nadać przesyłkę do Sofii w naszym serwisie!

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Sofii

Paczki i przesyłki do Sofii stolicy Bułgarii

Ile kosztuje wysyłka paczki do Sofii?

Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę niedrogo i bezpiecznie. Dotyczy to zarówno usług świadczonych na terenie naszego kraju, jak i międzynarodowych. Planujesz przesłać paczkę do Bułgarii lub stolicy tego kraju, Sofii? – Również możesz na nas liczyć. GlobKurier.pl współpracuje z wieloma sprawdzonymi przewoźnikami, którzy świadczą swoje usługi na tej trasie. To pozwala na uzyskanie atrakcyjnych cen i zaoferowanie usługi dopasowanej do Twoich potrzeb. Dlatego w poszukiwaniu najlepszej ceny za przesyłkę towarów do Sofii, nie musisz przeglądać stron poszczególnych przewoźników. Na GlobKurier.pl znajdziesz porównanie ich ofert wraz z najważniejszymi szczegółami każdej z nich. Koszt wysyłki będzie zależał nie tylko od wyboru przewoźnika, ale również od wagi oraz wymiarów paczki. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, wypełnij dostępny na naszej stronie formularz.

Przesyłki kurierskie do Sofii

GlobKurier.pl świadczy usługę transportu przesyłek do Sofii zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Bułgaria jest członkiem Unii Europejskiej, dlatego adresowane do Sofii paczki nie wymagają opłaty celnej. Należy jednak pamiętać, że nie każdy rodzaj towaru można wysłać. Istnieją pewne narzucane regulacjami prawnymi ograniczenia. Przedmioty, których nie wyślesz przesyłką kurierską, to między innymi: lekarstwa, broń, amunicja, alkohol, papierosy oraz rośliny i zwierzęta.

Jak zapakować paczkę do Sofii?

Produkty wysyłane przesyłką kurierską do Sofii lub innego miejsca zlokalizowanego poza granicami naszego kraju, należy zapakować do kartonu tekturowego. Przy wyborze kartonu, pamiętaj o dopasowaniu jego rozmiaru do gabarytów przedmiotu. Po umieszczeniu przedmiotu w kartonie wypełnij puste przestrzenie, jakie powstają pomiędzy nim a ścianą paczki. Możesz wykorzystać do tego celu poduszki powietrzne albo inny wypełniacz. Produkty szczególnie wrażliwe na uszkodzenia zabezpiecz dodatkowo, owijając je folią bąbelkową. Do zamknięcia paczki użyj solidnej taśmy pakowej.

 

Pamiętaj, że przesyłki o niestandardowych wymiarach mogą generować dodatkowe koszty oraz docierać do adresata nieco później. Dzieje się tak, ponieważ nie mogą być sortowane razem z paczkami standardowymi. Dlatego, jeżeli możesz, zadbaj o to, by Twoja paczka mieściła się w kategorii przesyłek standardowych. Pakując przedmiot, nadaj paczce kształt prostopadłościanu i zadbaj, by nie wystawały z niej żadne elementy.

Jak nadać paczkę do Sofii?

Jeśli planujesz nadać przesyłkę do Sofii, wejdź na stronę https://www.globkurier.pl/ i wypełnij zamieszczony na niej formularz. System przeprowadzi Cię krok po kroku przez poszczególne etapy składania zamówienia. Po uzupełnieniu formularza zyskasz możliwość wyboru tego przewoźnika, którego oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Następnie zostanie wygenerowany list przewozowy, który trzeba wydrukować. Po odebraniu przesyłki od kuriera będziesz mógł śledzić jej trasę. Dzięki temu zyskasz pewność, że paczka dotarła bez przeszkód pod docelowy adres.