• Kody pocztowe Sochaczew - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Sochaczewie.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Sochaczewie

     Sochaczew leży w centralnej Polsce na terenie województwa mazowieckiego. Miasto liczy prawie 36 tysięcy mieszkańców. Znajdują się w nim władze powiatu sochaczewskiego oraz gminy wiejskiej Sochaczew, do której należą okoliczne miejscowości. Do lokalnych urzędów i instytucji wysyłanych jest wiele przesyłek, dlatego w celu uniknięcia pomyłek powinno się zwracać szczególną uwagę na prawidłowe adresowanie listów i paczek. Gdzie sprawdzić, jaki kod pocztowy Sochaczew należy podać? Z pomocą przychodzi ogólnopolska wyszukiwarka kodów pocztowych.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Wyszukiwarka kodów pocztowych Sochaczew jest narzędziem, dzięki któremu można błyskawicznie przypisać prawidłowy kod pocztowy do konkretnego adresu. Użytkownik podaje miejscowość, województwo i ulicę, a wyszukiwarka wskazuje, jaki kod pocztowy powinien zapisać na przesyłce. Do uzyskania wyników wystarczy wskazanie samej miejscowości, gdyż w wynikach wyświetlą się wszystkie miasta i wsie o podanej nazwie ze wskazaniem, w jakich województwach się znajdują. Dzięki temu uniknie się pomyłek, które prowadzą do wysłania paczki do innej części kraju. Dzięki wyszukiwarce kodów pocztowych można sprawdzić kody przypisane nie tylko do miast i ulic, ale i do konkretnych numerów budynków przy danej ulicy. Dodatkowo użytkownik ma możliwość wyszukania miasta, ulicy i województwa na podstawie kodu pocztowego. Odwrotne wyszukiwanie przydaje się podczas wysyłania paczek i listów do małych miejscowości, które są bliżej znane jedynie okolicznym mieszkańcom.

     Lista ważnych kodów pocztowych Sochaczew

     Sochaczew tradycyjnie dzieli się na: Centrum, Chodaków, Trojanów, Boryszew, Karwowo, Rozlazłów, Czerwonkę, Zwierzyniec i Malesin. Każda z części miasta jest przypisana pod inne kody pocztowe Sochaczew, by listonosze i kurierzy sprawniej dostarczali przesyłki. Dzięki różnym kodom ogranicza się liczbę pomyłek w doręczeniach, zwłaszcza na osiedlach mieszkalnych, gdzie trudno jest zweryfikować błędy w adresie dopóki nie zauważy ich sam odbiorca. Główny kod pocztowy dla Sochaczewa to 96-500. Jego podanie sprawia, że przesyłka trafia do miasta, lecz czas jej doręczenia może być wydłużony. Wskazanie kodu dla konkretnej ulicy przyśpiesza czas dostawy listu lub paczki do adresata. Do ulicy Księżycowej, Kuźmińskiego i Leśnej przypisano kod 96-503, natomiast budynki przy ulicy Tadeusza Kutrzeby mają w adresie kod 96-502. Lista kodów pocztowych Sochaczew obejmuje również odrębne kody dla okolicznych miejscowości, które należą do powiatu sochaczewskiego i gminy wiejskiej Sochaczew.

     • 96-500 ul. Inżynierska 4; Placówka Pocztowa
     • 96-500 ul. 1 Maja 22; Placówka Pocztowa
     • 96-500 ul. Targowa 18 E; Placówka Pocztowa
     • 96-500 ul. 1 Maja 16; Urząd Miasta

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: