Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Sochaczew

Zamów kuriera UPS w Sochaczewie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Sochaczew

W 1907 roku dwóch nastolatków Claude Ryan i Jim Casey, za pożyczone 100 dolarów, uruchomiło firmę zajmującą się dostarczaniem przesyłek. Przedsiębiorstwo nosiło wówczas nazwę American Messenger Company. W 1919 roku nazwa firmy uległa zmianie na United Parcel Service, czyli dobrze znany obecnie UPS. Na polski rynek UPS wkroczył w 1992 roku jako partner biznesowy PPS Kurier. Dzisiaj firma obecna jest w całym kraju, zarówno w wielkich miastach jak i małych, takich jak Sochaczew. Na przełomie lat przewoźnik dopracował też strategię marketingową, w sposób zapewniający szeroki i łatwy dostęp do swoich usług. Ponadto firm wprowadziła udogodnienia, które mocno upraszczają nadawanie przesyłek. Może dlatego przewoźnik stał się jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych firm kurierskich. Obecnie w samym Sochaczewie funkcjonuje jeden punkt UPS Access Point i mieści się on w punkcie “Komputerus.pl”, na ul. Aleksandra Sochaczewskiego 4/40. Klienci przewoźnika mogą w nim nadawać i odbierać przesyłki w godzinach pracy placówki.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dużo wygodniejszą formą nadawania przesyłek jest droga elektroniczna. Klienci UPS mogą nadawać paczki poprzez stronę platformę transportową GlobKurier.pl. Wystarczy bowiem, po wejściu na stronę główną i podać takie dane jak kraj nadania i odbioru przesyłki, jej wymiary, waga oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę ”Wyceń przesyłkę”, system sam wyświetli listę dostępnych firm, kurierskich. Wraz z z indywidualnymi cenami za usługę. Jest to etap, w którym należy wybrać przewoźnika UPS i opcjonalnie zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. W ostatnich krokach wystarczy uzupełnić dane adresowe i kontaktowe nadawcy i odbiorcy oraz opłacić zlecenie.

Potem pozostaje już tylko wydrukowanie listu przewozowego, naklejenie go na spakowaną przesyłkę i oczekiwanie na wizytę kuriera. Platforma transportowa GlobKurier.pl oferuje ceny za zlecenia, niższe nawet o 70%, w porównaniu do cen obowiązujących, w samych firmach kurierskich. Jest to możliwe dzięki prowadzanym przez GlobKurie.pl, indywidualnym negocjacjom cenowym, forsowanym z przewoźnikami, przed zawarciem umowy o współpracę.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sochaczewie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: