Kody pocztowe Olesno - wyszukiwarka

Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Oleśnie.

Wyszukiwarka kodów pocztowych

    Szukanie...
    Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA
    Nowy projekt (17)
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA

    Wyszukiwarka kodów pocztowych w Oleśnie

    Olesno to bardzo małe miasto w województwie opolskim. Zamieszkuje w nim zaledwie 9400 mieszkańców, jednak to właśnie na jego terenie znajdują się lokalne władze samorządowe, szkoły średnie i różne instytucje, które są istotne dla funkcjonowania całej gminy. Olesno ze względu na niewielką powierzchnię w większości jest objęte jednym kodem pocztowym, jednak można popełnić w nim błędy. Aby ich uniknąć, warto skorzystać z narzędzia takiego jak wyszukiwarka kodów pocztowych Olesno.

    W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

    Wyszukiwarka kodów pocztowych to praktyczne narzędzie, dzięki któremu użytkownik błyskawicznie sprawdza, jaki kod pocztowy jest przypisany do danego miasta, dzielnicy, a nawet ulicy i numeru budynku. Dzięki temu może prawidłowo zaadresować przesyłkę do instytucji publicznych lub osób prywatnych. Wyszukiwarka podaje najdokładniejsze wyniki, gdy użytkownik zaznaczy możliwie dużo szczegółów dotyczących adresu. Mniej dokładne wyniki uzyska się jednak już po podaniu samego miasta. Z pomocą wyszukiwarki kodów pocztowych można znaleźć również miasto lub miejscowość na podstawie podanego kodu pocztowego. Takie rozwiązanie przydaje się, gdy użytkownik chce upewnić się, że wpisywany przez niego adres jest prawidłowy. Równie dobrze może sprawdzić w ten sposób, gdzie znajduje się niewielka miejscowość turystyczna – kod pocztowy pomoże ją szybciej zlokalizować, gdy w kraju kilka miejscowości nosi tę samą nazwę.

    Lista ważnych kodów pocztowych Olesno

    Olesno ze względu na niewielką powierzchnię jest podzielone na dwie części: Wronczyn i Dobrodzieńska. Mieszkańcy i władze miasta wyróżniają również osiedla: 1000-lecie, Walce i Słowackiego. W mieście obowiązuje głównie kod pocztowy 46-300, którym posługuje się większość mieszkańców Olesna, szkół, przedszkoli, urzędów i ośrodków ochrony zdrowia. Kod pocztowy Olesno 46-300 jest wykorzystywany do adresowania listów i przesyłek do instytucji takich jak:

    • I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich przy ul. Sądowej 2
    • Urząd Miejski przy ul. Pielonka 21
    • Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie (szpital w Oleśnie) przy ul. Klonowej 1

    Kody pocztowe Olesno obowiązują również na terenie mniejszych miejscowości należących do gminy. Część z nich korzysta z tego samego kodu, natomiast wsie takie jak Bodzanowice używają kodu 46-312.

    WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
    SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: