Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Olesno

Zamów kuriera DHL w Oleśnie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Olesno

Zamówienie kuriera DHL nie musi odbywać się w standardowy sposób, co znaczy, że możesz zdecydować się na nadanie przesyłki w punkcie DHL POP. Nie jesteś zatem w żaden sposób uzależniony od godzin pracy kuriera, który pracuje najczęściej w godzinach od 8 do 18, choć możliwe jest w opcji dodatkowej zamówienie kuriera w godzinach wieczornych od 18 do 22. Jednak trzeba czekać, a nie zawsze jest informacja o dokładnej godzinie przyjazdu kuriera, a jedynie szacowany przedział. Aby tego uniknąć, można wybrać się do punktu odbioru zlokalizowanego w Żabce przy ul. Kościuszki 3. Oczywiście wcześniej trzeba opłacić przesyłkę i wydrukować list przewozowy i najlepiej zrobić to za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. Ten punkt jest czynny w godzinach od 6.00 do 23.00. Jeśli ten adres nie jest blisko Twojej lokalizacji, to możesz wybrać się do Żabki zlokalizowanej przy ul. Kluczborskiej 10, która otwarta jest w tych samych godzinach. Punkt DHL POP w Olesnie dostępny jest także w Lidlu przy ul. Wielkie Przedmieście 2. Możesz również wybrać się do DHL POP Avant przy ul. Lubienieckiej 4a. Ten punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00. W tym punkcie możesz wydrukować list przewozowy. W każdym punkcie DHL POP możesz nadać przesyłkę o wadze do 31,5 kg i wymiarach do 120x60x60 cm. Możliwy jest też odbiór paczek o wadze do 25 kg i wymiarach do 80x60x60 cm. W sklepach Żabka można odbierać przesyłki za pobraniem do kwoty 1000 zł.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Olesna i zastanawiasz się, jak możesz ograniczyć koszty wysyłki towarów do klientów, to już spieszymy z odpowiedzią. Otóż kurier DHL zamówiony i opłacony za pośrednictwem Globkurier.pl jest gwarancją oszczędności. Zamawiając go za pośrednictwem Globkurier.pl zyskasz wycenę nawet o 70% niższą niż u przewoźnika. Oferta dostępna jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Możliwe jest generowanie zbiorowych listów przewozowych. Firmy mogą korzystać także z odroczenia płatności. Każdy może śledzić swoją przesyłkę po zalogowaniu na wcześniej założone darmowe konto. Panel klienta jest intuicyjny i łatwy w obsłudze nawet dla początkujących. W przypadku problemów z dostarczeniem przesyłki, zagubieniem czy zniszczeniem można liczyć na wsparcie w procesie reklamacyjnym.

Zamówienie kuriera i opłacenie jest bardzo proste, wystarczy wycenić przesyłkę, czyli podać jej wszystkie wymiary i wagę, a następnie kliknąć “wyceń przesyłkę”. Z listy dostępnych kurierów należy wybrać DHL, a później opłacić przesyłkę szybkim przelewem czy też zwykłym przelewem, blikiem albo kartą prepaid. Możliwości jest wiele, ale szybkie płatności gwarantują otrzymanie listu przewozowego od ręki i jego wydruk. To bardzo proste, a potem wystarczy tylko udać się do wybranego punktu, by nadać przesyłkę.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Oleśnie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: